En iyi Google Pixel fırsatı: Amazon’da Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’da 150 ABD doları tasarruf edin

150 $ TASARRUF EDİN: 21 Mart itibarıyla Google Pixel 7(Yeni bir sekmede açılır) ve Pixel 7 Pro(Yeni bir sekmede açılır) akıllı telefonlar sırasıyla 449 $ ve 849 $ veya her modelde 150 $ indirimle satılıyor. Bunlar şimdiye kadarki en düşük fiyatları. Telefonunuzu yükseltmek istiyorsunuz, ancak başka bir iPhone veya Android cihaz istediğinizden emin değil misiniz? […]

En iyi Google Pixel fırsatı: Amazon’da Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’da 150 ABD doları tasarruf edin

150 $ TASARRUF EDİN: 21 Mart itibarıyla Google Pixel 7(Yeni bir sekmede açılır) ve Pixel 7 Pro(Yeni bir sekmede açılır) akıllı telefonlar sırasıyla 449 $ ve 849 $ veya her modelde 150 $ indirimle satılıyor. Bunlar şimdiye kadarki en düşük fiyatları.


Telefonunuzu yükseltmek istiyorsunuz, ancak başka bir iPhone veya Android cihaz istediğinizden emin değil misiniz? Google’ın Pixel akıllı telefon hattı harika bir alternatiftir ve bazı etkileyici özelliklerle birlikte gelirler. Şimdi Pixel’i denemek için harika bir zaman, özellikle de Amazon hem Google Pixel 7 hem de Pixel 7 Pro’yu şimdiye kadarki en düşük fiyatlarla satışa sunduğundan.

Şu anda hem Pixel 7’yi yakalayabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) ve Pixel 7 Pro(Yeni bir sekmede açılır) 150 $ indirim için. Bu, Pixel 7’yi 599 dolardan (%25 tasarrufla) 449 dolara ve 999 dolardan (%15 tasarrufla) Pixel 7 Pro’yu 849 dolara düşürdü. Her iki model de Apple ve Samsung balonunun ötesine geçmek isteyen herkes için mükemmel seçeneklerdir ve özellikle kendilerini teknoloji meraklıları için çok yönlü harika yapan özellikleri ve avantajları vardır.

AYRICA BAKINIZ:

Google Pixel Fold ve 7a Haziran’da gelebilir

Google Piksel 7(Yeni bir sekmede açılır) 50 megapiksel kamera, 90 Hz yenileme hızına sahip Full HD+ ekran ve sağlam performans için çizilmeye dayanıklı cam ile birlikte gelir. Ayrıca önceki 6a modeline göre %20 daha güçlü yumruk ve daha iyi pil ömrü sunan yükseltilmiş bir Tensor G2 Chip’e sahiptir. Extreme Battery Saver’ı yalnızca tek bir şarjla kullanarak üç güne kadar meyve suyu alabilirsiniz.

Bu arada, Google Pixel 7 Pro(Yeni bir sekmede açılır) aynı avantajlardan birkaçını ve daha fazlasını sunar. Mümkün olan en iyi fotoğrafları çekmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlamak için 50 megapiksel kamera, altı geniş telefoto lens ve inanılmaz yakınlaştırma içerir. Ayrıca, 120 Hz’lik daha yüksek yenileme hızı ve 6,7 inç Pürüzsüz Ekran, ister fotoğraf düzenliyor, ister oyun oynuyor veya en sevdiğiniz programları izliyor olun göz kamaştırıcı bir deneyim sunuyor.

Hangi modeli seçerseniz seçin, bu indirimlerden şaşmazsınız. Geçiş yapmaya hazırsanız, yakında bir tane çekin.

Teknory