En İyi Kara Cuma 2022 fırsatı:

%63 TASARRUF EDİN: Yeni kullanıcılar Audible’a dört aylık abonelik alabilir(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma ayda 2,99 £ karşılığında, liste fiyatından %63 tasarruf sağlıyor. 25 Kasım’a kadar, bu anlaşma ücretsiz olarak 20 £ Audible kuponu ile birlikte gelir. Favorileri seçme işinde değiliz çünkü tüm anlaşmalar bizim gözümüzde eşittir, ancak bu yılki Kara Cuma’dan göze […]

En İyi Kara Cuma 2022 fırsatı:

%63 TASARRUF EDİN: Yeni kullanıcılar Audible’a dört aylık abonelik alabilir(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma ayda 2,99 £ karşılığında, liste fiyatından %63 tasarruf sağlıyor. 25 Kasım’a kadar, bu anlaşma ücretsiz olarak 20 £ Audible kuponu ile birlikte gelir.


Favorileri seçme işinde değiliz çünkü tüm anlaşmalar bizim gözümüzde eşittir, ancak bu yılki Kara Cuma’dan göze çarpan bir anlaşma seçmeye zorlansaydık, teklifi Audible’da vurgulayabiliriz.

Yeni kullanıcılar dört aylık abonelik alabilir(yeni bir sekmede açılır) Audible’a ayda sadece 2,99 £ karşılığında. Bu, liste fiyatında %63’lük büyük bir tasarruf, ancak daha da iyiye gidiyor. 25 Kasım’a kadar, bu Kara Cuma fırsatı, ücretsiz olarak verilen 20 sterlinlik bir Audible kuponu ile birlikte gelir. Üyeliğe kaydolduktan sonraki 48 saat içinde, Audible doğrudan hesabınıza 20 £ nakit kredi kuponu yatıracaktır. Bu kuponun süresi 31 Aralık gece yarısı dolacaktır.

Bu anlaşmanın mevcut üyeler, deneme uzmanları veya son 12 ay içinde sesli hesabını iptal eden kişiler için geçerli olmadığı konusunda çok net olmamız gerekiyor. Unutulmaması gereken başka bir şey de, promosyon döneminin sonunda aboneliğin ayda 7,99 £ karşılığında otomatik olarak yenileneceğidir. Yine de bu yenilemeyi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, bu nedenle satış fiyatından daha fazlasını ödeme zorunluluğunuz yoktur.

Bu Kara Cuma fırsatı, her ay indirip saklayabileceğiniz bir başlık, Plus Kataloğu’nu sınırsız dinleme ve tabii ki 20 sterlinlik Audible kuponu içerir.(yeni bir sekmede açılır).

Audible’da bu sınırlı süreli teklifi değerlendirin ve yıl bitmeden harcayabileceğiniz 20 sterlin değerinde bir kupon kazanın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow