Spotify’ınız görünmüyorsa 2023’ü nasıl sarabilirsiniz?

Sizinki yüklenmediği için Spotify Wrapped FOMO sorunu yaşıyorsanız yalnız değilsiniz. 2023 Wrapped deneyimi bu sabah (29 Kasım) sona erdi ve uygulamayı açtığınızda, ana sayfadaki Wrapped banner’ına veya kutucuğuna dokunarak bu deneyime erişebilmeniz gerekir; yalnızca uygulamanızın güncellendiğinden emin olun. Ancak bugün erken saatlerde bazı kullanıcılar sunucu hatasıyla karşılaştı ve Sarılmış dosyalarına erişemediler. Bu sorunlar çözülmüş gibi […]

Spotify’ınız görünmüyorsa 2023’ü nasıl sarabilirsiniz?

Sizinki yüklenmediği için Spotify Wrapped FOMO sorunu yaşıyorsanız yalnız değilsiniz.

2023 Wrapped deneyimi bu sabah (29 Kasım) sona erdi ve uygulamayı açtığınızda, ana sayfadaki Wrapped banner’ına veya kutucuğuna dokunarak bu deneyime erişebilmeniz gerekir; yalnızca uygulamanızın güncellendiğinden emin olun. Ancak bugün erken saatlerde bazı kullanıcılar sunucu hatasıyla karşılaştı ve Sarılmış dosyalarına erişemediler. Bu sorunlar çözülmüş gibi görünüyor, ancak bazıları hala kendi sorunlarını çözmekte zorlanıyor.

AYRICA BAKINIZ:

Spotify Wrapped 2023, bir yıllık yeni yapay zeka özelliklerinin ardından ‘gerçek şeyleri’ kutluyor

Wrapped’ınız yüklenmiyorsa ve bunun nedeni sunucu hatalarından kaynaklanmıyorsa deneyebileceğiniz birkaç geçici çözüm vardır. Uygulamada arama çubuğuna “spotify:datastories:wrapped” veya “Wrapped 2023” yazabilirsiniz. Veya şu adrese giderek uygulamayı bırakıp mobil veya masaüstünde deneyebilirsiniz: Spotify.com/Wrapped. Sarılmış deneyim son yıllarda ilk kez masaüstünde kullanıma sunuluyor.

Her zamanki gibi en iyi sanatçılara ve şarkılara ek olarak, bu yılki Wrapped’da “Sound Town” ve “Me in 2023” adlı bir tür sandviç yer alıyor ve bunların tümü gerçek Wrapped tarzıyla sosyal medyada ilgi görüyor.

Bu hızlı çözümlerden birinin işinize yarayacağını umuyoruz, böylece şenliklere katılabilirsiniz.

Teknory