En iyi konuşmacı fırsatı: Bose SoundLink Mikro Bluetooth hoparlör, Amazon’da 20 $ indirimle satışta

20 $ tasarruf edin: Bose SoundLink Mikro Bluetooth hoparlör(yeni bir sekmede açılır) 19 Aralık itibarıyla Amazon’da 99$’a satılıyor. Bu, %17’lik bir tasarruf anlamına geliyor. Taşınabilir bir hoparlör var ve sonra bir çok taşınabilir hoparlör. El çantanıza atabileceğiniz, ev egzersiz bisikletinize bağlayabileceğiniz veya ateş çukurunun yanına koyabileceğiniz bir hoparlöre ihtiyacınız varsa, bugün Amazon’da 100 doların altında […]

En iyi konuşmacı fırsatı: Bose SoundLink Mikro Bluetooth hoparlör, Amazon’da 20 $ indirimle satışta

20 $ tasarruf edin: Bose SoundLink Mikro Bluetooth hoparlör(yeni bir sekmede açılır) 19 Aralık itibarıyla Amazon’da 99$’a satılıyor. Bu, %17’lik bir tasarruf anlamına geliyor.


Taşınabilir bir hoparlör var ve sonra bir çok taşınabilir hoparlör. El çantanıza atabileceğiniz, ev egzersiz bisikletinize bağlayabileceğiniz veya ateş çukurunun yanına koyabileceğiniz bir hoparlöre ihtiyacınız varsa, bugün Amazon’da 100 doların altında çok sayıda Bose Bluetooth hoparlör var.

Bose SoundLink Mikro Bluetooth hoparlör, piyasadaki en iyi küçük hoparlörlerden biridir ve Amazon’da yalnızca 99 $ karşılığında satılmaktadır.(yeni bir sekmede açılır) — bu, liste fiyatından 20$ indirim ve %17 tasarruf demektir. Bu küçük hoparlör, ses söz konusu olduğunda büyük bir etki yaratıyor. Model, hareket halindeyken mükemmel ses düşünülerek tasarlanmıştır ve gürültüyü gerçekten duyabilmeniz için ses hem önden hem de arkadan pompalanır. Şık silikon kaplama, daha fazla dayanıklılık sağlar, ayrıca su geçirmezdir, bu nedenle yanlışlıkla jakuzinin yanında ıslanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

AYRICA BAKINIZ:

Bose, kulaklık ve taşınabilir hoparlörlerde büyük bir indirim yapıyor

Bas ve ses seviyesini ayarlamak için Bose uygulamasını kullanabilirsiniz ve hoparlör hem Apple hem de Android cihazlarla uyumludur. Parti düzeyinde desibel için diğer Bose hoparlörlerle kolayca eşleştirilebilirken, güçlü lityum pil, Bluetooth’a bağlandığında bile altı saatlik dinleme süresi sağlar. Hatta küçük ama güçlü bir silikon kayışla birlikte gelir, böylece onu sırt çantanıza, plaj soğutucunuza veya tercihinize göre gidona sabitleyebilirsiniz.

Hoparlörü, yıllarca dekorunuza uyması için bir dizi eğlenceli renkte (siyah, gece mavisi, taş mavisi ve beyaz duman) alabilirsiniz. Bu anlaşma uzun sürmeyebilir; Yapabiliyorken kontrol et.

Teknory