Ryan Reynolds Neredeyse ‘Green Lantern’ İçin Ölümcül Ciddi Bir Eleştiri Yapıyor

Warner Bros aracılığıyla İnsanlar 2011’in rezillerinden ne kadar hoşlanmasa da Yeşil Fener – hem 21. yüzyılın en kötü çizgi roman uyarlamalarından biri hem de tüm zamanların en büyük gişe bombalarından biri olma durumu göz önüne alındığında bu korkunç bir şey – ondan başrol oyuncusu kadar nefret eden çok fazla insan olamaz. Ryan Reynolds. Reynolds’ın karısı […]

Ryan Reynolds Neredeyse ‘Green Lantern’ İçin Ölümcül Ciddi Bir Eleştiri Yapıyor

Warner Bros aracılığıyla

İnsanlar 2011’in rezillerinden ne kadar hoşlanmasa da Yeşil Fener – hem 21. yüzyılın en kötü çizgi roman uyarlamalarından biri hem de tüm zamanların en büyük gişe bombalarından biri olma durumu göz önüne alındığında bu korkunç bir şey – ondan başrol oyuncusu kadar nefret eden çok fazla insan olamaz. Ryan Reynolds.

Reynolds’ın karısı Blake Lively ile ilk tanışmasının ardından 200 milyon dolarlık bu rezil yapımdan iyi bir şey çıktığı konusunda hem kendisi hem de yönetmen Martin Campbell hemfikir olsalar bile, oyuncu her fırsatta şeytani DC felaketinin içini sözlü olarak boşaltmayı misyon edinmiştir. .

Hakkında şakalar yapmayı ne kadar sevse de Yeşil Fenerhayata geçirmek için yüzlerce çalışkan oyuncu kadrosu ve ekip üyesinin hala çok zaman, çaba ve inanılmaz derecede sıkı çalışması gerekiyordu, Reynolds bir kez daha filmin kemiklerini ayırırken bir kez daha düşündü. Sadece gülmek için Londra’da komedi festivali.

yeşil Fener
Warner Bros aracılığıyla

“Çok fazla insan çok fazla para harcıyordu ve bir sorun olduğunda ‘Tamam, özel efektlere para harcamayı bırakalım ve karakteri düşünelim’ demek yerine. Hiç çalışmayan bu büyük gösteri şeyini karakter tabanlı bir şeyle nasıl değiştiririz?’ ve bu asla – bunu yapacak düşünce asla orada olmadı.

Ve onların kredisine göre, olaylara çok eski bir okul bakış açısı. Bu sadece ‘Hadi yolumuzu bunun üzerinden geçirmeye devam edelim.’ Ve bu – işe yaramadı. Aynı zamanda o filmde çalışan 185 kişi var, hepsi harika zaman geçirdiler, biz çekerken çok sevdik. Gerçekten, filmi çekmek çok eğlenceliydi. Ama bilirsiniz, o galada oturup onu izlemek, aman Tanrım. Bu zor.”

Bu, Reynolds’tan duyduğumuz en düşündürücü eleştiri. Yeşil Fenerancak sunucu Rob Delaney, bitmiş ürünü ilk kez izlemenin “kıç deliği titremesine” neden olup olmadığını sorduğunda, normal hizmete devam edildi.

“Kelimeler ‘Kutsal Bok’ ve ‘Hayır’ idi. HAYIR!. Aman Tanrım, aşağısı bir ukulele gibiydi. Çılgıncaydı. Garip bir duyguydu. Tekrarlamak istediğim bir duygu değildi. Bu yüzden, sonraki yılları gerçekten olabildiğince çok şeye sahip olarak geçirdim, bunu işlemenin tek yolu buydu.

Reynolds’ın nihayet en kötü şöhretli bombasını ölümcül derecede ciddi bir mercekle değerlendirmeye hazır olduğunu düşündüğünüzde, tek yapmanız gereken bir sfinkterden bahsetmek, çökmekte olan gerçeği yeniden odak noktasına getirmek.

Teknory