En iyi MacX DVD Ripper Pro fırsatı

TL;DR: MacX DVD Ripper Pro’nun ömür boyu lisansı 23,33 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %55 tasarruf etmenizi sağlar. Çok uzun zaman önce, tipik bir Cuma gecesi etkinliği, bir hafta sonu art arda film izlemek için yakındaki bir Gişe Rekortmeni’nden DVD kiralamaktı. En sevdiğiniz filmleri veya TV şovlarını DVD veya Blu-ray’de toplamanın cazibesi, çoğunlukla akış […]

En iyi MacX DVD Ripper Pro fırsatı

TL;DR: MacX DVD Ripper Pro’nun ömür boyu lisansı 23,33 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %55 tasarruf etmenizi sağlar.


Çok uzun zaman önce, tipik bir Cuma gecesi etkinliği, bir hafta sonu art arda film izlemek için yakındaki bir Gişe Rekortmeni’nden DVD kiralamaktı. En sevdiğiniz filmleri veya TV şovlarını DVD veya Blu-ray’de toplamanın cazibesi, çoğunlukla akış çağında söndü, ancak bazen akışa girmeyen şeyler var – veya akıştan, muhtemelen sonsuza kadar kaldırılıyorlar. . Eski koleksiyonunuz muhtemelen şu anda deponuza örümcek ağları yığıyor, ancak bu şekilde olmak zorunda değil.

oyun sisteminize veya harici disk sürücünüze bir disk takmak zorunda kalmadan yeniden ziyaret etmek istediğiniz mücevherleriniz varsa, MacX DVD Ripper Pro ile onları daha erişilebilir hale getirebilirsiniz. DVD’leri sayısallaştıran ve rahat görüntüleme için popüler video ve ses formatlarına dönüştüren bir araçtır. Sınırlı bir süre için 23,33 £ karşılığında ömür boyu lisans alabilirsiniz.

MacX DVD Ripper, eski DVD’lerinizi dakikalar içinde Mac veya Android cihazlarınızda oynatabileceğiniz dijital dosyalara dönüştürebilir. MacX, tam uzunlukta bir DVD’yi beş dakika veya daha kısa sürede kopyalayabildiğini ve 250-320 FPS’ye kadar maksimum hıza sahip olduğunu iddia ediyor.

Kopyalanacak bir DVD rafınız varsa, yazılım bunları toplu olarak dönüştürebilir. Yeni çıkan DVD’ler, ev yapımı DVD’ler, 99 başlıklı DVD’ler, TV dizisi DVD’leri, egzersiz DVD’leri ve hatta hasarlı veya oynatılamayan DVD’ler dahil olmak üzere neredeyse tüm DVD’leri destekler. Kopya korumalı DVD’lerin şifresini de çözebilir.

Kopyalamaya ek olarak, yazılım ayrıca hafif video düzenlemeye de izin verir. Kırpabilir, kırpabilir, birleştirebilir, altyazı ekleyebilir, klipleri bölümler halinde kesebilir, çerçeve boyutlarını kırpabilir, sesi çıkarabilir ve ayrı filmleri tek bir video dosyasında birleştirebilirsiniz. Düzenlenmiş çalışmanızı doğrudan YouTube’a yükleyebilir ve parametre ayarlarını buna göre yapabilirsiniz.

Ömür boyu MacX DVD Ripper Pro lisansıyla DVD koleksiyonunuzu canlandırın. Bu yazılımı yalnızca 23,33 £ karşılığında satın alın.

Teknory