Yeni Apple Macbook Pro M3 için ön sipariş nasıl verilir?

31 Ekim itibarıyla Apple’ın yeni MacBook Pro serisi ön siparişe açıldı. Fiyat indirimine ve yepyeni bir işlemci çipine sahip olan giriş seviyesi MacBook Pro M3 modelini burada bulabilirsiniz. Yeni M3 Apple MacBook Pro için ön sipariş verebileceğiniz yerler: Kitaplarda başka bir Apple Etkinliği var ve bununla birlikte şirketin yeni M3 çipinin üç versiyonunu içeren yeni […]

Yeni Apple Macbook Pro M3 için ön sipariş nasıl verilir?

31 Ekim itibarıyla Apple’ın yeni MacBook Pro serisi ön siparişe açıldı. Fiyat indirimine ve yepyeni bir işlemci çipine sahip olan giriş seviyesi MacBook Pro M3 modelini burada bulabilirsiniz.

Yeni M3 Apple MacBook Pro için ön sipariş verebileceğiniz yerler:Siyah ekranlı Apple MacBook Pro

Kapalı elma macbook pro

Kitaplarda başka bir Apple Etkinliği var ve bununla birlikte şirketin yeni M3 çipinin üç versiyonunu içeren yeni bir MacBook Pro serisinin duyurusu da geldi. 7 Kasım’da, temel M3 çipli giriş seviyesi 14 inç MacBook Pro’nun (yine fiyat indirimi de yapıldı) yanı sıra 14 ve 16 inç MacBook Pro’nun da aralarında bulunduğu bu dizüstü bilgisayarların resmi çıkışını göreceğiz. M3 Pro veya M3 Max çipli inç MacBook Pro’lar. (Bu son ikisi de eğlenceli ve yeni bir renkte geliyor.)

Ama hadi temel MacBook’a odaklanalım, çünkü sadece son versiyondan daha iyi değil, aynı zamanda daha ucuz (400$ daha ucuz). Hemen şimdi 1.599 dolardan başlayan fiyatlarla ön sipariş verebilirsiniz ve yeni MacBook’lar 7 Kasım’da piyasaya sürüldüğünde satışa sunulacak.

AYRICA BAKINIZ:

Yeni 14 inç M3 MacBook Pro karşınızda — ve 13 inç MacBook Pro’yu öldürdü

Peki, merakla beklenen bu yenilemedeki yenilikler neler? Yeni başlayanlar için, M3 çipi var; önceki M2 çipinden yüzde 15 daha hızlı; bu, yeni MacBook Pro’nun yanı sıra Final gibi tüm temel programlarınızda çok daha hızlı ve daha duyarlı bir deneyim elde edeceğiniz anlamına geliyor. Cut Pro, Adobe Suite ve daha fazlası. Liquid Retina ekran olmayan 14,2 inçlik bir mini LED ekrana sahip ancak yine de M2 ​​MacBook’un mini LED olmayan ekranından daha iyi. Sonuç olarak, pil ömrünüzü kısaltmadan oldukça yüksek parlaklık elde edeceksiniz (HDR içeriği için 1600 nit’e kadar). Cihazı henüz kendimiz test etmedik ancak Apple, yeni MacBook Pro M3’ün 22 saatlik pil ömrüne sahip olacağını iddia ediyor, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Yükseltmeye hazırsanız, yeni MacBook Pro serisi için ön siparişler Apple’ın web sitesinde, Amazon’da ve Best Buy’da 1.599 dolardan başlayan fiyatlarla zaten mevcut.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow