En iyi monitör teklifi: Taşınabilir ekran 250 dolara satışta

TL;DR: 11 Kasım’dan itibaren alabilirsiniz. Desklab 15,6 inç taşınabilir, dokunmatik ekranlı monitör 375$ yerine sadece 249,97$’a — bu %33’lük bir tasarruf demektir. Hediye verme sezonu, sevdiklerimize kendilerini özel ve değerli hissettirmekle ilgili olsa da, fikir üretirken ve ürünleri almak için bütçe oluştururken stres yaratabilir; her iki alanda da kazanmanıza yardımcı olmak için erken tatil fırsatlarını […]

En iyi monitör teklifi: Taşınabilir ekran 250 dolara satışta

TL;DR: 11 Kasım’dan itibaren alabilirsiniz. Desklab 15,6 inç taşınabilir, dokunmatik ekranlı monitör 375$ yerine sadece 249,97$’a — bu %33’lük bir tasarruf demektir.


Hediye verme sezonu, sevdiklerimize kendilerini özel ve değerli hissettirmekle ilgili olsa da, fikir üretirken ve ürünleri almak için bütçe oluştururken stres yaratabilir; her iki alanda da kazanmanıza yardımcı olmak için erken tatil fırsatlarını tam da bu yüzden paylaşıyoruz. .

Desklab 15,6 inç taşınabilir, dokunmatik ekranlı monitör, uzaktaki veya hibrit çalışanlar, öğrenciler, tasarımcılar veya oyuncular için mükemmel bir hediye seçeneğidir ve 16 Kasım’a kadar 249,97 $ (375 $) fiyatla satıştadır.

Desklab: Monitörlerin taşınabilirlik ve çok yönlülükle buluştuğu yer

Rahatlığın ve gözleri yormamanın ötesinde, iş istasyonuna ilave bir monitör eklemek, üretkenlik düzeylerini %42 artırın. Desklab monitörü geleneksel bir ikinci ekran değildir; taşınabilir olacak ve her türlü çalışma ortamına uyarlanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Diyelim ki hediye alıcınız evde, ofiste, kafelerde ve seyahat ederken verimli bir kuruluma ihtiyaç duyan hibrit bir çalışan. Desklab monitörü kolayca taşınabilir, ağırlığı bir poundun biraz üzerindedir ve çalışması için karmaşık bir kurulum veya kablo gerektirmez; yalnızca bir güç kaynağı bulun ve bir masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet, bilgisayar bağlamak için USB-C, microUSB veya mini HDMI bağlantı noktalarını kullanın. veya akıllı telefon.

Çok yönlülük bununla bitmiyor. Bu bağlantı noktaları aynı zamanda Desklab’ın bir cihaz şarj cihazı veya hoparlör olarak işlev görmesini de sağlayabilir.

Pratik, düşünceli ve uygun fiyatlı bir hediye seçeneği

Desklab Monitor’ü sevmek için daha fazla nedene mi ihtiyacınız var? 4K çözünürlüklü ve parlama önleyici kaplamalı 15,6 inç ekran boyutuna ne dersiniz? Ve elbette kusursuz gezinme, not alma ve hatta dijital sanat için tam dokunmatik ekran.

Desklab 15,6 inç taşınabilir, dokunmatik ekranlı monitör, 16 Kasım 23:59 PT’ye kadar 249,97 ABD Doları (375 ABD Doları) fiyatla pratik, düşünceli ve uygun fiyatlı bir hediyedir. Bu kampanyadan yararlanmak için kupona gerek yoktur.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory