Microsoft Office Professional 2021 ve eğitim kursları: ömür boyu erişimde %83 tasarruf edin

TL;DR: 10 Haziran’dan itibaren Microsoft Office Eğitimi ve ömür boyu Microsoft Office Professional 2021 lisansı alın(yeni bir sekmede açılır) sadece 59,99$’a — %83 tasarruf edersiniz. Microsoft Office, uzun süredir profesyonel dünyanın temel öğesi olmuştur. Her programın temellerini biliyor olsanız da, onları tam potansiyeline göre kullanmıyor olabilirsiniz. Bu paket size Windows PC’niz için ömür boyu Microsoft […]

Microsoft Office Professional 2021 ve eğitim kursları: ömür boyu erişimde %83 tasarruf edin

TL;DR: 10 Haziran’dan itibaren Microsoft Office Eğitimi ve ömür boyu Microsoft Office Professional 2021 lisansı alın(yeni bir sekmede açılır) sadece 59,99$’a — %83 tasarruf edersiniz.


Microsoft Office, uzun süredir profesyonel dünyanın temel öğesi olmuştur. Her programın temellerini biliyor olsanız da, onları tam potansiyeline göre kullanmıyor olabilirsiniz.

Bu paket size Windows PC’niz için ömür boyu Microsoft Office Professional 2021 lisansı ve her uygulamada becerilerde uzmanlaşmanıza yardımcı olacak bir kurs paketi sağlar.(yeni bir sekmede açılır). Sınırlı bir süre için paketi yalnızca 59,99 ABD Doları, normalde 357,99 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz.

Microsoft Office ömür boyu lisans

Satın aldıktan sonra, bilgisayarınıza sekiz klasik Microsoft uygulaması eklemek için bir indirme bağlantısı ve yazılım lisans anahtarı alırsınız. Ömür boyu Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher ve Access alacaksınız(yeni bir sekmede açılır) kesinlikle abonelik ücreti olmadan.

Yazılım paketini uzaktan çalışma, çevrimiçi kurslar veya kişisel projeler için kullanıyor olun, muhtemelen daha verimli olmanıza yardımcı olacak araçlar bulacaksınız. En iyi eğitmenler tarafından verilen çevrimiçi kurslarla her programı kullanmanın daha da fazla yolunu keşfedin.

Eğitim kursu paketi

Bir uzman eğitmen, Chris Dutton(yeni bir sekmede açılır)Analitik ve iş becerileriyle 25.000’den fazla öğrenciye rehberlik eden Maven Analytics’in kurucusu.

İşte her kurstan öğrenebileceklerinizden bazıları:

  • Microsoft Excel ile Veri Analizi Özet Tablolar(yeni bir sekmede açılır): verileri analiz etmek, sıralamak ve filtrelemek için ham veri yapısı, tablo düzenleri ve stiller.

  • Microsoft Word 365: belgeleri biçimlendirme, yazım denetimi ve özelleştirme.

  • Başlangıçtan İleri Düzeye PowerPoint: hızlı, profesyonel slayt gösterileri oluşturmak için tasarım araçlarını, kısayolları ve şablonları kullanın.

  • Yeni Başlayanlar için Outlook: Postaları klasörlerle düzenleyin ve takvimi, görevleri ve notları kullanın.

  • Microsoft 365 Teams: Meslektaşlarla gerçek zamanlı işbirliği yapın, dosya paylaşın ve toplantı planlayın.

  • Microsoft OneNote: metni biçimlendirin, stiller uygulayın, bölümler ekleyin ve düzenleyin.

  • Microsoft Access: derinlemesine analiz için tablolar, birincil anahtar ve veri türleri oluşturun.

  • Microsoft Publisher 365: şablonları kişiselleştirin ve kendi bilgilerinizi ekleyin.

Birinci sınıf Microsoft Office Eğitimi ve ömür boyu Microsoft Office Professional 2021 lisansı ile üretkenliğinizi bir üst düzeye taşıyın(yeni bir sekmede açılır) Windows için şimdi yalnızca 59,99 ABD doları (kayıtlı 357,99 ABD doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory