En iyi PDF düzenleme uygulaması fırsatı: %50 indirimli PDF Expert

TL;DR: PDF Expert’in ömür boyu lisansı 55,19 £ fiyatla satışta olup liste fiyatından %50 tasarruf etmenizi sağlar. Küçük işletmenizi veya ek işlerinizi daha organize tutmak mı istiyorsunuz? İş ihtiyaçlarınıza yönelik yazılımlarla dolu bir dünyada, hangilerinin zamanınıza ve paranıza değeceğini belirlemekte zorlanabilirsiniz. Neyse ki bu PDF Uzmanı sizin için indirimde. Bu yararlı uygulama, tek seferlik 55,19 […]

TL;DR: PDF Expert’in ömür boyu lisansı 55,19 £ fiyatla satışta olup liste fiyatından %50 tasarruf etmenizi sağlar.


Küçük işletmenizi veya ek işlerinizi daha organize tutmak mı istiyorsunuz? İş ihtiyaçlarınıza yönelik yazılımlarla dolu bir dünyada, hangilerinin zamanınıza ve paranıza değeceğini belirlemekte zorlanabilirsiniz. Neyse ki bu PDF Uzmanı sizin için indirimde.

Bu yararlı uygulama, tek seferlik 55,19 £ ücret karşılığında tüm PDF’lerinizi tek bir yerde düzenlemenize, açıklama eklemenize, düzenlemenize ve dönüştürmenize olanak tanır ve kupon gerekmeden ömür boyu erişime sahip olursunuz.

PDF’ler iş belgeleri için en ideal dosya formatlarından biri olmaya devam ediyor; ancak bunları düzenlemek standart Mac yazılımıyla mümkün veya kullanışlı değildir. Bir yazım hatasını nasıl düzelteceğinizi, bir belgenin tüm bölümünü nasıl yeniden işleyeceğinizi veya bir PDF formunu nasıl dolduracağınızı bulmaya çalışırken zorluklardan atlamak yerine, bu yazılım PDF metnini, resimlerini, bağlantılarını ve ana hatlarını hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemenize olanak tanır. Hatta yorumlar, öne çıkanlar veya açılır notlar ekleyerek önerilerde bulunabilir ve bunları gelecekte kullanmak üzere meslektaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İster iPhone, iPad veya Mac cihazında çalışıyor olun, PDF Expert belgelerle çalışma şeklinizi değiştirebilecek bir dizi temel işlev sunar. Ayrıca gelişmiş yapay zeka destekli yazılımı, metni tanıma özelliğine sahiptir; böylece belgenin tamamını okumak zorunda kalmadan ihtiyacınız olan önemli bilgileri hızlı bir şekilde arayabilir veya kopyalayabilirsiniz. Ayrıca bozulmaları düzelterek, gölgeleri gidererek ve kontrastı iyileştirerek lekeli taramaları geliştirerek hem zamandan hem de kötü taranmış bir belgenin baş ağrısından tasarruf etmenizi sağlar.

Bu tatil sezonunda, hayatınızdaki girişimciye Mac’te kullanışlı dosya düzenleme hediyesini verin ve yalnızca 55,19 £ karşılığında PDF Expert’in ömür boyu lisansı için en iyi çevrimiçi fiyat avantajından yararlanın.

Teknory