En iyi Python kodlama paketi fırsatı: %76 indirim

TL;DR: 2023 Premium Python Programlama Mega Sertifikasyon Paketi 36,11 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %76 tasarruf etmenizi sağlıyor. Teknolojiyle ilgili her şeyden hoşlanan ve bunun nasıl yapılacağına dair daha derin bir anlayış isteyen biriyseniz Hayatımızdaki akıllı cihazları çalıştırıyoruz, bilgisayar kodlamayı denemek isteyebilirsiniz. Neyse ki yolculuğunuza başlamak için pahalı bir diploma almanıza gerek yok. Size […]

TL;DR: 2023 Premium Python Programlama Mega Sertifikasyon Paketi 36,11 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %76 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Teknolojiyle ilgili her şeyden hoşlanan ve bunun nasıl yapılacağına dair daha derin bir anlayış isteyen biriyseniz Hayatımızdaki akıllı cihazları çalıştırıyoruz, bilgisayar kodlamayı denemek isteyebilirsiniz. Neyse ki yolculuğunuza başlamak için pahalı bir diploma almanıza gerek yok. Size 100 saatin üzerinde eğitim veren bu Python programlama sertifikasyon paketine ömür boyu erişime sahip olduğunuzda bu mümkün değil. Üstelik bu çevrimiçi öğrenme paketini yalnızca 36,11 £ karşılığında alabilirsiniz.

İster halihazırda bilgisayar programlama deneyiminiz olsun ister yeni başlıyor olun, bu paket bazı yeni beceriler kazanmak için iyi bir yerdir. Gelecek vaat eden kodlayıcılar, mobil, İnternet TV ve web yazılım projelerinde lider ve Pashun Consulting CEO’su olan eğitmen Paul Ashun tarafından verilen Yeni Başlayanlar için Python Programlama ve Bir Günde Python Eğitim Kampı kursuyla temelleri yalnızca üç saat içinde öğrenebilirler.

AYRICA BAKINIZ:

Çevrimiçi olarak ücretsiz olarak alabileceğiniz en iyi 12 Python kursu

Bu paket, Python programlama dilinde uzmanlar tarafından verilen 14 farklı kursa ömür boyu erişim ile yeni başlayanlar için en kolay Python kurslarından bazılarını sunar. Teknik ve matematiksel problemleri çözmek için problem çözme ve eleştirel düşünme becerilerini nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Benzersiz bir dönüşe sahip bir şey arıyorsanız, oyun içindeki temel teknikleri keşfetmek için kendi metin tabanlı kaçış odanızı bile oluşturabilirsiniz.

Python dünyada en çok kullanılan üç programlama dilinden biridir. Muhasebeden oyun tasarımına kadar her şey için kullanılabilir ve bu paket size bu becerileri her iki alanda da nasıl uygulayacağınızı öğretir. Python ile veri görselleştirme web uygulamaları oluşturmayı ve hatta tıbbi teşhis botu oluşturmayı öğrenin.

Mashable Fırsatları

Python 3 ile kodlamayı öğrenin ve başlangıç ​​seviyesinden ileri düzey programcıya kendi hızınızda geçin. İndirimdeki bu Python programlama sertifikasyon paketini 36,11 £ karşılığında alın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow