Sarı iPhone 14 ön sipariş fırsatları: Apple’ın güneşli yeni tonuyla ilgili en iyi teklifler

Ona yumuşak sarı diyorlar ve haklı olarak. En sevdiğiniz Apple cihazı artık daha güneşli bir görünüme sahip olacak: Apple artık ön siparişleri kabul ediyor(Yeni bir sekmede açılır) iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için yeni bir sarı renk grubunda. Sarı iPhone 14 799 dolardan ve iPhone 14 Plus 899 dolardan başlıyor ve her cihaz, orijinal […]

Sarı iPhone 14 ön sipariş fırsatları: Apple’ın güneşli yeni tonuyla ilgili en iyi teklifler

Ona yumuşak sarı diyorlar ve haklı olarak. En sevdiğiniz Apple cihazı artık daha güneşli bir görünüme sahip olacak: Apple artık ön siparişleri kabul ediyor(Yeni bir sekmede açılır) iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için yeni bir sarı renk grubunda.

Sarı iPhone 14 799 dolardan ve iPhone 14 Plus 899 dolardan başlıyor ve her cihaz, orijinal telefonlardan aldığınız özelliklerin aynılarıyla birlikte geliyor.

Evet, zaten mağaza raflarında olan iPhone 14’ün aynısı. Ama bu parlak ve neşeli, lezzetli ekşi limonların gölgesi, Apple’dan daha renkli olasılıkları temsil edebilecek sulu bir meyve rüyası – belki bir gün pembe bir iPhone alırız?

14 Mart’taki resmi lansmanından önce büyük satıcılardan ve taşıyıcılardan sarı iPhone 14 ön siparişlerinde en iyi tekliflerin bir listesini burada bulabilirsiniz.

Verizon’da Sarı iPhone ön sipariş fırsatları

Sarı iPhone 14 Plus’ı Verizon’da ayda sadece 5 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) belirli 5G Sınırsız planları ile birlikte satın alırsanız. Bu fırsat için 128 GB’lık modeli bir cihaz ödeme planında 899,99 dolardan satın almanız gerekiyor. Ayrıca, uygun bir planla yeni bir hat açtığınızda doğrudan tam perakende fiyatından satın alabilirsiniz. Hesabınıza 36 aya yayılmış 719,99 ABD doları tutarında bir promosyon kredisi alacaksınız. Şu an sadece iPhone 14 Plus versiyonu satışta.

T-Mobile’da Sarı iPhone ön sipariş fırsatları

T-Mobile’da hem sarı iPhone 14 hem de iPhone 14 Plus için aynı ön sipariş fırsatlarını elde edebilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır). Uygun bir telefon ve Magenta Max planında yeni bir hat takas ederek 1.000$’a varan indirim kazanın. Verizon’un teklifine benzer şekilde 24 ay boyunca fatura kredilerini azaltacak olan anlaşmaya hak kazanmak için bir iPhone 11 Pro veya daha yenisini çatallamanız gerekecek.

AT&T’de sarı iPhone ön sipariş fırsatları

AT&T(Yeni bir sekmede açılır) hem sarı iPhone 14 hem de iPhone 14 Plus için fırsatlar sunuyor. Uygun bir akıllı telefon alıp yükselttiğinizde veya belirli bir sınırsız plan satın aldığınızda sarı iPhone 14’ü 0 ABD Doları’na alabilirsiniz. Sonuç olarak, 36 aylık fatura kredilerinde 800$’a kadar alacaksınız. Alternatif olarak, sarı iPhone 14 Plus’ı 800 $ indirimle alabilirsiniz; bu, yine de biraz ödemeniz gerektiği anlamına gelir, ancak bu ağır miktar indirimiyle, bu onu çok daha lezzetli bir satın alma haline getirir.

Apple’da Sarı iPhone ön sipariş fırsatları

Sarı iPhone 14’ünüzü doğrudan Apple’dan ön sipariş verirseniz, gerçekten herhangi bir anlaşma yoktur.(Yeni bir sekmede açılır), ama yine de bir seçenek! Apple Card’ınızı her zaman kullanabilir ve doğrudan şirketten satın alırken Apple’ın sunduğu seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Diğer perakendecilerin tükenmesi durumunda Apple’ın bol miktarda stoğu olma eğiliminde olduğundan, derlemeler açısından da muhtemelen ek seçenekleriniz olacaktır.

Best Buy’da Sarı iPhone ön sipariş fırsatları

Apple gibi, Best Buy(Yeni bir sekmede açılır) orada sarı iPhone’unuzu önceden sipariş etmek için gerçekten herhangi bir özel teşvik sunmuyor, ancak varsa bir mağaza kartı veya ek kredi kullanmak için başka bir iyi yer.

Teknory