Google Home uygulaması yeniden tasarlanmış bir Etkinlik sekmesine kavuşuyor

Rita El Khoury / Android Otoritesi Özetle; Google Home uygulamasında artık yeniden tasarlanmış bir Etkinlik sekmesi bulunuyor. Bu güncelleme kullanıcıların etkinlikleri sıralamasını kolaylaştırıyor. Bu özelliğe Android’de erişebilmek için uygulama sürümünün 3.19 olması gerekiyor. Google Asistan ile entegrasyonu sayesinde Google Home, evinizi otomatikleştirmek için etkili ve eller serbest bir yol sunar. Ve eğer evden uzaktaysanız veya […]

Google Home uygulaması yeniden tasarlanmış bir Etkinlik sekmesine kavuşuyor

Özetle;

  • Google Home uygulamasında artık yeniden tasarlanmış bir Etkinlik sekmesi bulunuyor.
  • Bu güncelleme kullanıcıların etkinlikleri sıralamasını kolaylaştırıyor.
  • Bu özelliğe Android’de erişebilmek için uygulama sürümünün 3.19 olması gerekiyor.

Google Asistan ile entegrasyonu sayesinde Google Home, evinizi otomatikleştirmek için etkili ve eller serbest bir yol sunar. Ve eğer evden uzaktaysanız veya sesli komutları kullanamıyorsanız, Google Home uygulaması, akıllı ev cihazlarınıza her yerden ve her zaman rahatça erişmenizi ve kontrol etmenizi sağladığı için kullanışlı olabilir. Uygulamanın akıllı ev sisteminize erişmesinin ne kadar önemli olduğu göz önüne alındığında, Google işlevselliği veya kullanıcı deneyimini iyileştirebilecek güncellemeleri düzenli olarak yayınlar.

Google, yakın zamanda bir ana ekran widget’ı tanıttıktan sonra, şimdi Etkinlik sekmesi için yeniden tasarlanmış bir arayüz sunuyor (aracılığıyla) 9to5Google)Yeni kullanıcı arayüzü, kullanıcılar için etkinlikleri sıralamayı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Uygulamanın önceki sürümü bir Filtre Etkinlik sayfasının en üstündeki düğme. Seçildiğinde, kullanıcıların aradıklarını bulmak için kaydırmaları gereken bir etkinlik listesi yükleyecek başka bir sayfa açılacaktır.

Karşılaştırıldığında, yeni kullanıcı arayüzü üstte üç düğme görüntüler: biri Cihazlarikincisi için Olaylarve üçüncüsü TarihBu düğmelerle kullanıcılar belirli etkinlikleri filtrelemeyi ve bulmayı daha kolay hale getirecek. Ayrıca Google, kullanıcı arayüzündeki etkinlik kartlarının gerçek tasarımını da yeniledi.

Google Home Uygulaması Etkinlik Sekmesi yeniden tasarımı (eski ve yeni)

Daha önce, etkinlik kartlarının etrafında ince bir ana hat vardı. Artık durum böyle değil. Etkinlikler artık daha koyu, düz bir arka plana karşı hafif bir kontrast sağlayan gri kutular içinde yer alıyor. Bu yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzüne erişmek için kullanıcıların Android cihazlarında Google Home uygulamalarını 3.19 uygulama sürümüne güncellemeleri gerekecek. iOS cihazları şu ana kadar bu güncellemeyi almadı.

Bir ipucunuz mu var? Bizimle konuşun! Personelimize news@androidauthority.com adresinden e-posta gönderin. Anonim kalabilir veya bilgi için kredi alabilirsiniz, seçim sizin.

Google Home uygulaması yeniden tasarlanmış bir Etkinlik sekmesine kavuşuyor

Teknory