OnePlus Pad Go tasarımı ve lansman tarihi açıklandı

Adamya Sharma / Android Otoritesi TL;DR OnePlus, OnePlus Pad Go tasarımını ve lansman tarihini resmi olarak açıkladı. Tablet 6 Ekim’de piyasaya sürülüyor. Birkaç haftadır OnePlus’ın OnePlus Pad Go üzerinde çalıştığını biliyoruz. OnePlus Hindistan geçen hafta Android tabletin tanıtımını yapmaya başladı ve şimdi tablete ve lansman tarihine dair ipuçlarına iyice baktık. OnePlus Hindistan X’te bir resim […]

OnePlus Pad Go tasarımı ve lansman tarihi açıklandı

Adamya Sharma / Android Otoritesi

TL;DR

  • OnePlus, OnePlus Pad Go tasarımını ve lansman tarihini resmi olarak açıkladı.
  • Tablet 6 Ekim’de piyasaya sürülüyor.

Birkaç haftadır OnePlus’ın OnePlus Pad Go üzerinde çalıştığını biliyoruz. OnePlus Hindistan geçen hafta Android tabletin tanıtımını yapmaya başladı ve şimdi tablete ve lansman tarihine dair ipuçlarına iyice baktık.

OnePlus Hindistan X’te bir resim yayınladı, OnePlus Pad Go’nun arkasını ve önünü gösteriyor. Resimde, Go cihazının iki tonlu arka kısmı hariç, standart modele benzeyen bir tablet ekranı görülüyor.

OnePlus Pad Go tasarımı resmi Twitter

Aksi takdirde, sol kenarda güç düğmesi ve üstte ses tuşları bulunan yatay odaklı bir tablete sahip olursunuz. Alt kısmı göremiyoruz ancak USB-C bağlantı noktasının ve hoparlör ızgaralarının burada bulunacağı anlaşılıyor.

Lansman penceresine gelince, OnePlus ilk olarak X’te tabletin “yakında geleceğini” belirtmiş ve gazetecilere gönderdiği bir e-postayla 6 Ekim lansman tarihini teyit etmişti.

Henüz resmi OnePlus Pad Go teknik özellikleri konusunda pek bir şey yok. Onayla 2.4K ekrana ve 7:5 en boy oranına sahip olacağını söyledi. Ancak şirketin daha düşük bir fiyata ulaşmak için orta sınıf bir çip ve muhtemelen plastik bir tasarım gibi birkaç not düşürmesini bekliyoruz. Bunu söylerken yeni modelin eski modelin 67W kablolu şarj hızını koruyacağını umuyoruz.

Fiyatlandırma konusunda da resmi bir açıklama yok. Değeri ne olursa olsun, orijinal OnePlus listesi Hindistan’da 37.999 Rs (~ 457 $) seviyesinde piyasaya sürüldü. Dolayısıyla, eğer bu yeni modelin gerçekten daha ucuz bir tablet olması amaçlanıyorsa, önemli bir fiyat düşüşü bekliyoruz.


OnePlus Pad Go tasarımı ve lansman tarihi açıklandı

Teknory