İngiltere Netflix engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirim?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, ekstra Netflix kitaplıklarının engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – liste fiyatından %49 indirim içeriyor. Akış yapıyorsanız, bir VPN kullanmalısınız. Bu kadar basit. VPN’ler, dünyanın dört bir yanından ekstra içeriğin kilidini açmak için coğrafi kısıtlamaları atlayabilir. İşlem gerçekten […]

İngiltere Netflix engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirim?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, ekstra Netflix kitaplıklarının engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – liste fiyatından %49 indirim içeriyor.


Akış yapıyorsanız, bir VPN kullanmalısınız. Bu kadar basit.

VPN’ler, dünyanın dört bir yanından ekstra içeriğin kilidini açmak için coğrafi kısıtlamaları atlayabilir. İşlem gerçekten basittir ve emrinizdeki şovların ve filmlerin sayısını önemli ölçüde artırabilir.

İngiltere’deki Netflix’in engellemesini dünyanın herhangi bir yerinden kaldırmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan bilgilere sahibiz.

İngiltere Netflix engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirim?

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi diğer ülkelerdeki sunuculara bağlayabilir. Bu işlem, başka bir ülkeden bağlanıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar, yani normalde o konumda kilitli olan tüm içeriğe erişim elde edersiniz.

Yalnızca birkaç basit adımda Birleşik Krallık Netflix’e güvenli erişim:

 1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve İngiltere’deki bir sunucuya bağlanın

 4. Netflix’te oturum açın

 5. Birleşik Krallık Netflix’ini dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak paranızı taahhüt etmeden İngiltere Netflix’in engellemesini kaldırabilirsiniz. Hayır, bu uzun vadeli bir çözüm değil. Ancak bu, en sevdiğiniz programları dünyanın herhangi bir yerinden gerçekten hiçbir şey harcamadan izleyebileceğiniz anlamına gelir.

Netflix için en iyi VPN nedir?

Birleşik Krallık Netflix’in engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilecek çok sayıda VPN vardır, ancak ExpressVPN yenmek zor:

 • İngiltere dahil 94 ülkede sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Kısma olmadan yüksek akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £’a satılıyor ve ekstra üç aylık ücretsiz kapsam ile liste fiyatından %49 tasarruf sağlıyorsunuz. Bu indirimli plana bir yıllık ücretsiz Backblaze bulut yedeklemesi ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. İngiltere Netflix’in kilidini açmak için para iade garantisini kullanabilir ve daha sonraki bir tarihte yatırımınızı geri alabilirsiniz.

ExpressVPN ile Birleşik Krallık Netflix’in engellemesini ücretsiz olarak kaldırın.

Teknory