En son Galaxy S24 sızıntısı amiral gemisini dört renkte gösteriyor

TL;DR Sosyal medyadaki bir sızıntı bize temel model Galaxy S24’ün yüksek çözünürlüklü görsellerini sağladı. Resimde amiral gemisi cihaza gelen dört renk gösteriliyor. Dört rengin Oniks Siyahı, Mermer Grisi, Kobalt Menekşesi ve Amber Sarısı olarak adlandırıldığı söyleniyor. Samsung Galaxy S24, teknik özelliklerden sahte model resimlerine kadar son birkaç ayda oldukça fazla sayıda sızıntıya tanık oldu. En […]

En son Galaxy S24 sızıntısı amiral gemisini dört renkte gösteriyor

TL;DR

  • Sosyal medyadaki bir sızıntı bize temel model Galaxy S24’ün yüksek çözünürlüklü görsellerini sağladı.
  • Resimde amiral gemisi cihaza gelen dört renk gösteriliyor.
  • Dört rengin Oniks Siyahı, Mermer Grisi, Kobalt Menekşesi ve Amber Sarısı olarak adlandırıldığı söyleniyor.

Samsung Galaxy S24, teknik özelliklerden sahte model resimlerine kadar son birkaç ayda oldukça fazla sayıda sızıntıya tanık oldu. En son sızıntı bize temel modelin renk gruplarına iyi bir bakış sunuyor gibi görünüyor.

Yanımızdan geçen bir sızıntıcı Arsene Lupin X’te (eski adıyla Twitter), vanilya Galaxy S24’ün yüksek çözünürlüklü görüntülerini gösteren yeni bir resim yayınladı. Sosyal paylaşım daha sonra silindi, ancak söz konusu görselde cep telefonu dört farklı renkte gösteriliyor.

Galaxy S24 Ultra’nın daha önce dört farklı renkte renderlarını görmüştük, ancak şimdi temel modelin dört rengin tamamıyla karşı karşıyayız. Daha önceki söylentiler bu renklerin Oniks Siyahı, Mermer Grisi, Kobalt Menekşesi ve Amber Sarısı olarak adlandırılacağını iddia ediyordu.

Galaxy S24’ün bu sefer Ultra’nın aldığı titanyum gövdeye sahip olmayacağına inanılıyor. Ancak titanyum çerçeveye sahip olması beklendiğinden tamamen premium metalden yoksun olmayacak.

Bu görüntülere ve önceki sızıntılara dayanarak Samsung’un vanilya modeliyle işini riske atmadığı anlaşılıyor. Aslında o kadar güvenli ki Galaxy S23’ten pek de farklı görünmeyebilir.

Samsung, Galaxy S24 serisinin çıkış tarihini henüz resmi olarak duyurmamış olsa da, raporlar Samsung’un 17 Ocak 2024’te bir lansman etkinliği düzenleyeceğini iddia ediyor. Eğer doğruysa bu, Galaxy S23’ün bu yıl piyasaya sürülmesinden birkaç hafta daha erken olurdu. .


En son Galaxy S24 sızıntısı amiral gemisini dört renkte gösteriyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow