En son sızıntıda Pixel 7 Pro ile karşılaştırıldığında Galaxy S23 Ultra kamera örneği

TL; DR Bir sızıntı, Galaxy S23 Ultra, Galaxy S22 Ultra ve Pixel 7 Pro’nun karşılaştırmalı kamera örneklerini paylaştı. İddia edilen Galaxy S23 Ultra kamera örneği, Galaxy S22 Ultra ve Pixel 7 Pro görüntülerinden daha fazla ayrıntı gösteriyor gibi görünüyor. Samsung’un önümüzdeki yıl Şubat ayının başlarında Galaxy S23 serisini duyurması bekleniyor. Samsung’un serisindeki üç telefon hakkında […]

En son sızıntıda Pixel 7 Pro ile karşılaştırıldığında Galaxy S23 Ultra kamera örneği

TL; DR

  • Bir sızıntı, Galaxy S23 Ultra, Galaxy S22 Ultra ve Pixel 7 Pro’nun karşılaştırmalı kamera örneklerini paylaştı.
  • İddia edilen Galaxy S23 Ultra kamera örneği, Galaxy S22 Ultra ve Pixel 7 Pro görüntülerinden daha fazla ayrıntı gösteriyor gibi görünüyor.

Samsung’un önümüzdeki yıl Şubat ayının başlarında Galaxy S23 serisini duyurması bekleniyor. Samsung’un serisindeki üç telefon hakkında çok sayıda sızıntı gördük ve bunlardan Ultra, söylentilere göre 200MP birincil kamerası sayesinde en çok konuşulan cihaz. Yeni sensörün iddia edilen bir kamera örneği şimdi internette dolaşıyor. En son sızıntı, fotoğrafı Google Pixel 7 Pro ve Galaxy S22 Ultra’dan alınan görüntülerle karşılaştırıyor.

Sızıntı yapan kişinin paylaştığı karşılaştırmalı galeri Buz Evreni bir balkabağının yakınlaştırılmış ve elle kırpılmış resimlerini gösterir. Sızıntı yapan kişi bundan bahsetmiyor, ancak iddia edilen Galaxy S23 Ultra kamera örneğinin ana 200MP atıcıdan geldiğini varsayıyoruz.

Pixel 7 Pro ve Galaxy S22 Ultra ile karşılaştırıldığında, Galaxy S23’ün görüntüsü görünüşte daha fazla ayrıntı yakalıyor. Kabak şekli ve dokusu, S23 Ultra’nın çekiminde daha iyi tanımlanmışken, Pixel 7 Pro ve S22 Ultra onları yumuşatıyor gibi görünüyor. Ayrıca Samsung telefonlarındaki görüntülerle Pixel’deki görüntüler arasında çok belirgin bir renk farkı var.

Bununla birlikte, bu kamera örnekleri birkaç ay erken ve söz konusu telefonlara, özellikle de S23 Ultra çekimine ait olduklarından emin olamayız. Sızıntı yapan kişinin de çok doğru bir sicili yok, bu yüzden bu sızıntıyı bir tuz tanesi ile almanızı tavsiye ediyoruz.

Teknory