En ucuz Android tablet %26 fiyat indirimi alıyor

Ryan Haines / Android Otoritesi Satın alabileceğiniz en ucuz Android tablet, Mart ayından bu yana Prime Day de dahil olmak üzere bundan daha düşük bir fiyata olmamıştı. Satın almak için ideal bir zaman ve bu indirimli fiyat promosyonunda üç renk grubundan ikisi mevcut. Samsung Galaxy Tab A8 (32GB) Samsung Galaxy Tab A8 (32GB) Tabletinizin ihtiyaçları […]

En ucuz Android tablet %26 fiyat indirimi alıyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

Satın alabileceğiniz en ucuz Android tablet, Mart ayından bu yana Prime Day de dahil olmak üzere bundan daha düşük bir fiyata olmamıştı. Satın almak için ideal bir zaman ve bu indirimli fiyat promosyonunda üç renk grubundan ikisi mevcut.

Samsung Galaxy Tab A8 (32GB)Samsung Galaxy Tab A8 (32GB)
AA Editörlerinin Seçimi

Samsung Galaxy Tab A8 (32GB)

Tabletinizin ihtiyaçları basitse, muhtemelen Galaxy Tab A8 ile eşleşecek pek bir şey yoktur.

Tabletinizin medya izlemeyi ve belki de internette gezinmeyi göze alması gerekmiyorsa, Galaxy Tab A8 temel özellikleri hemen hemen herkesin karşılayabileceği bir fiyata sunar.

Uygun fiyatının yanı sıra Galaxy Tab A8, medya akışı için mükemmel olan 10,5 inç LCD ekranlı şık bir tasarıma sahiptir. Metal yapısı birinci sınıf bir his verir ve 3 GB RAM ve 32 GB temel depolama (1 TB’a genişletilebilir) ile pratik bir seçenektir. 7.040 mAh pil, orta düzeyde kullanımla ve 15 W şarjla iki gün dayanıyor ve 8 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera iyi. Genel olarak, medya tüketimi ve günlük görevler için ideal, değer dolu bir tablet.

Amazon fiyat düşüşleri bir anda ortadan kaybolabilir, bu nedenle yukarıdaki pencere öğesi aracılığıyla yapabiliyorken Galaxy Tab A8 fırsatına göz atın.

En ucuz Android tablet %26 fiyat indirimi alıyor

Teknory