Hiçbir şey, gelecekteki bir akıllı telefon için ABD taşıyıcılarıyla görüşmelerde bulunduğunu söylemiyor

Oliver Cragg / Android Yetkilisi TL;DR Hiçbir şey, gelecekteki bir akıllı telefon için ABD mobil ağlarıyla görüşmelerde olduğunu söylemiyor. Şirket kurucusu Carl Pei, Phone 2’nin yakın zamanda piyasaya çıkmayacağını da belirtti. The Nothing Phone 1, yeni başlayan şirketin ilk akıllı telefonuydu ve 2022’nin en iyi orta sınıf telefonlarından biri olduğu ortaya çıktı. Bunu söylerken, cihaz […]

Hiçbir şey, gelecekteki bir akıllı telefon için ABD taşıyıcılarıyla görüşmelerde bulunduğunu söylemiyor

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Hiçbir şey, gelecekteki bir akıllı telefon için ABD mobil ağlarıyla görüşmelerde olduğunu söylemiyor.
  • Şirket kurucusu Carl Pei, Phone 2’nin yakın zamanda piyasaya çıkmayacağını da belirtti.

The Nothing Phone 1, yeni başlayan şirketin ilk akıllı telefonuydu ve 2022’nin en iyi orta sınıf telefonlarından biri olduğu ortaya çıktı. Bunu söylerken, cihaz ABD lansmanını kaçırdı.

Neyse ki, Nothing kurucusu Carl Pei şimdi söyledi CNBC şirketin, gelecekte piyasaya çıkacak bir akıllı telefonu piyasaya sürme konusunda belirsiz ABD’li taşıyıcılarla görüşmelerde bulunduğu.

Pei, “Şu anda ABD’deki bazı taşıyıcılarla potansiyel olarak gelecekteki bir ürünü orada piyasaya sürmek için görüşmeler yapıyoruz” dedi.

Phone 2 ABD’ye inecek mi?

Yine de, Telefon 1’in halefi olacak mı? Şey, Nothing’in kurucusu tweet attı (h/t: Android Polisi) Telefon 2’nin yakın gelecekte piyasaya sürülmeyeceği.

Carl Pei Hiçbir Şey Telefon 2 Twitter

Phone 2 yakında piyasaya sürülmeyebilir, ancak bu tamamen mümkün En sonunda piyasaya sürüldüğünde Phone 2’yi piyasaya sürmek için ABD’li taşıyıcılarla gerçekten hiçbir şey konuşulmuyor. Pei’nin tweet’i, herhangi bir Phone 1 satış ivmesini korumak amacıyla bir devam filmi konuşmasını küçümseme girişimi de olabilir.

Bu gelecekteki ABD’ye bağlı ürünün Telefon 1 mi, Telefon 2 mi yoksa tamamen farklı bir şey mi olduğunu doğrulamak için Hiçbir Şey’e sorduk. Şirket bize “şu anda halka açıklayacağımız tüm bilgileri paylaştığını” söyledi.

Hiçbir şey, gelecekteki bir akıllı telefon için ABD taşıyıcılarıyla görüşmelerde bulunduğunu söylemiyor

Teknory