Eski ‘Star Trek 4’ Yönetmeni, İşkence Görmüş Devam Filminin Bazı Şekillerde Hala Hayatta Olduğunu Açıkladı

Paramount Pictures aracılığıyla görüntü Kelvin zaman çizelgesi için her şey çok iyi gidiyordu. Yıldız Savaşları film imtiyazı. Yine de Öte Ve Karanlığın içine eleştirmenlerce beğenilen 2009 seleflerinin doruklarına tam olarak ulaşamadılar, kesinlikle beceriksiz de değillerdi ve sevilen IP’leri yeniden ziyaret etme çağının her zaman olduğu gibi yorucu bir durum olması gerekmediğini kanıtladılar. Ne yazık ki, […]

Eski ‘Star Trek 4’ Yönetmeni, İşkence Görmüş Devam Filminin Bazı Şekillerde Hala Hayatta Olduğunu Açıkladı

Paramount Pictures aracılığıyla görüntü

Kelvin zaman çizelgesi için her şey çok iyi gidiyordu. Yıldız Savaşları film imtiyazı. Yine de Öte Ve Karanlığın içine eleştirmenlerce beğenilen 2009 seleflerinin doruklarına tam olarak ulaşamadılar, kesinlikle beceriksiz de değillerdi ve sevilen IP’leri yeniden ziyaret etme çağının her zaman olduğu gibi yorucu bir durum olması gerekmediğini kanıtladılar.

Ne yazık ki, geçici olarak başlıklı Uzay Yolu 4 Bu yüksekten uçan yeniden başlatma için yolda uzun bir tümsek oldu. 2015’ten beri teknik olarak geliştirme aşamasında olan film, Quentin Tarantino ve Geneva Robertson-Dworet (Kaptan Marvel) projeden gelip gidiyor, Aralık 2023 çıkış tarihi Paramount’un listesinden geri çekiliyor ve geçen yılın yazından bu yana tek bir yeni güncelleme bile yok. Nitekim tarif Uzay Yolu 4yavaş bir tarama olarak gelişimi biraz fazla kibar olurdu.

Yine de, bir şekilde buharı tamamen bitmedi. ile yapılan bir röportajda çarpıştırıcıMarvel Sinematik Evreni için gemiyi atlamadan önce filmi yönetmesi için başvurulan en son isim olan Matt Shakman, gelişmenin şu tarihte olduğundan emin oldu: Uzay Yolu 4 hala çok şey oluyordu ve görünüşe göre ayrılışından bu yana filmin gidişatı pek değişmediği için önceki katılımı hakkında konuşamayacaktı.

“Sanırım hala üzerinde çalıştıkları şey, dahil olduğum süre boyunca üzerinde çalıştığım şeyin bir versiyonu.”

Shakman getirildi Uzay Yolu 4 MCU’nun ilk Disney Plus mini dizisini yönetmedeki başarısının ardından 2021 yazında projesini başlatacak. WandaVisionfranchise’ın başına geçmek için geçen yılın Ağustos ayında yola çıkıyor Fantastik Dörtlü yeniden başlat. Proje için garip bir şekilde şiirsel bir olay dönüşü; yönetmenini güvence altına almaya götüren şey, onu tam olarak uzaklaştıran şeydi.

Shakman olsun ya da olmasın, Paramount almak istiyorsa gaza biraz daha basmak zorunda kalacak. Uzay Yolu 4 zamanında yerden kaldırın. İlk üç Kelvin dönemi filmi onlara güzel, saygın bir yastık sağlamış olabilir, ancak her filmde olduğu gibi, stüdyo bundan sonra mümkün olduğu kadar çok gecikmeden kaçınmak istiyor.

Teknory