Euro 21 Yaş Altı Final 2023 canlı yayını: İngiltere-İspanya maçı nasıl ücretsiz izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile Avrupa 21 Yaş Altı Şampiyonası finalini dünyanın her yerinden izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. İngiltere ve İspanya 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası’nda finale yükseldi. Her iki takım da uzun bir […]

Euro 21 Yaş Altı Final 2023 canlı yayını: İngiltere-İspanya maçı nasıl ücretsiz izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile Avrupa 21 Yaş Altı Şampiyonası finalini dünyanın her yerinden izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


İngiltere ve İspanya 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası’nda finale yükseldi. Her iki takım da uzun bir yol kat etti ama her şeye bu hafta sonu karar verilecek. Gergin olacak ve eminiz tüm dramayı izlemek isteyeceksiniz.

21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası finalini dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Avrupa 21 Yaş Altı Şampiyonası finali ne zaman?

Final Gürcistan’daki Adjarabet Arena’da oynanacak:

İngiltere – İspanya — 17:00 BST, 8 Temmuz

Programınızı temizleyin, içecekleri sıralayın ve rahatlayın. Bu potansiyel olarak tarihi gecenin bir dakikasını bile kaçırmanızı istemeyiz.

İngiltere-İspanya maçı nasıl ücretsiz izlenir?

Finali canlı yayınlamak söz konusu olduğunda hayranların birkaç seçeneği var. aracılığıyla ayarlayabilirsiniz UEFA.tv(yeni bir sekmede açılır) ücretsiz veya Kanal 4’te izleyebilirsiniz. Kanal 4’teki yayın muhtemelen en iyi bilgileri sunacaktır, bu nedenle bu hizmeti seçmenizi öneririz. Birleşik Krallık’tan bağlanıyorsanız bu sorun olmaz, ancak dünyanın herhangi bir yerinden erişim elde etmek için birkaç ek adımı izlemeniz gerekecek:

 1. için kaydolun akış dostu VPN(yeni bir sekmede açılır)

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve İngiltere’deki bir sunucuya bağlanın

 4. Kanal 4’e Bağlan

 5. 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası finalini dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak genellikle ücretsiz denemeler veya para iade garantisi sunarlar. Bu teklifleri kullanarak finali hiçbir şey harcamadan izleyebilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak İngiltere ile İspanya’yı ücretsiz olarak izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Kanal 4 için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) akış için bir dizi nedenden dolayı en iyi seçenek olmaya devam ediyor:

 • İngiltere dahil 94 ülkede sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizi korumak için sıkı kayıt tutmama politikası

 • Spor için yüksek akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Kanal 4’ün engelini kaldırmak ve finali izlemek için kaydolabilir ve ardından düdükten sonra yatırımınızı geri kazanabilirsiniz.

ExpressVPN ile 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası finalini ücretsiz izleyin.

Teknory