En iyi akıllı ev fırsatı: Amazon Smart Plug’te %40’a varan oranda tasarruf edin

Bu indirimli akıllı ev cihazlarıyla hayatınızı biraz kolaylaştırın. Elbette, akıllı teknolojinin biraz derhal. Ancak evinizi veya dairenizi akıllı bir eve dönüştürmenin, birkaçını saymak gerekirse, artan enerji verimliliği, rahatlık, emniyet ve güvenlik gibi faydaları vardır. Dönüştürmekle ilgileniyorsanız, hepsi 27 Şubat itibarıyla satışta olan en sevdiğimiz Amazon akıllı ev cihazlarından üçünü burada bulabilirsiniz. En iyi akıllı fiş […]

Bu indirimli akıllı ev cihazlarıyla hayatınızı biraz kolaylaştırın.

Elbette, akıllı teknolojinin biraz derhal. Ancak evinizi veya dairenizi akıllı bir eve dönüştürmenin, birkaçını saymak gerekirse, artan enerji verimliliği, rahatlık, emniyet ve güvenlik gibi faydaları vardır.

Dönüştürmekle ilgileniyorsanız, hepsi 27 Şubat itibarıyla satışta olan en sevdiğimiz Amazon akıllı ev cihazlarından üçünü burada bulabilirsiniz.

En iyi akıllı fiş fırsatı

neden beğendik

Hiç merak ederek evden çıktınız mı: Cezveyi kapattım mı? Eğer öyleyse, bir dizi akıllı fişe yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Amazon Smart Plug, Alexa uyumludur ve sesli komut veya Alexa uygulamasıyla kontrol edilebilir (bu, bu cihazı kullanmak için bir akıllı hub’a ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir). Akıllı fiş ile ışıkları, vantilatörü veya 7/24 çalışmasını istemediğiniz herhangi bir şeyi belirli bir zamanda açılıp kapanacak şekilde programlayabilirsiniz.

En iyi Yankı anlaşması

neden beğendik

Amazon’un Echo Glow’u, Echo Dot’un çocuk versiyonudur. Bu çok işlevli cihaz Alexa uyumludur ve gece lambası, çalar saat, radyo ve zamanlayıcı olarak kullanılabilir. Örneğin Rainbow Timer işlevi, çocuklarınıza güne başlama ve dinlenme zamanının geldiğine dair görsel bir hatırlatma sağlamak için tasarlanmıştır.

En iyi akıllı monitör fırsatı

neden beğendik

İçeride soluduğunuz havanın kalitesi konusunda endişeleriniz varsa, Amazon Akıllı Hava Kalitesi Monitörü size huzur verebilir. Bu küçük alet beş hava kalitesi faktörünü takip eder: partikül madde (PM 2.5), uçucu organik bileşikler (VOC’ler), karbon monoksit (CO), nem ve sıcaklık. Bir şeyler ters gittiğinde, Alexa uygulaması aracılığıyla bir bildirim alırsınız.

Not: Bu akıllı monitörde hoparlör veya mikrofon yoktur. Sesle kontrol özelliği ve sesli uyarı özellikleri için bir Yankı cihazı satın almanız gerekecektir.

Teknory