F1 canlı yayını: Avusturya Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile Avusturya Grand Prix’sini ücretsiz izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir. F1 hayranları, Max Verstappen’in istediği gibi yaşadığı için şimdiye kadarki en heyecan verici sezonu […]

F1 canlı yayını: Avusturya Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile Avusturya Grand Prix’sini ücretsiz izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir.


F1 hayranları, Max Verstappen’in istediği gibi yaşadığı için şimdiye kadarki en heyecan verici sezonu yaşamadı. Ancak bu hafta sonu tüm gözler Avusturya’dayken değişebilir.

Avusturya Grand Prix’sini dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Avusturya Grand Prix’si ne zaman?

2023 Avusturya Grand Prix’si, Spielberg’deki 4.318 kilometrelik Red Bull Ring’in 71 turunda gerçekleşir. Programın tamamı burada bulunabilir:

 • Alıştırma 1 — 30 ​​Haziran 12:30 – 13:30 BST

 • Nitelikli — 30 ​​Haziran, 16:00 – 17:00 BST

 • Hızlı Atış — 1 Temmuz’da 11:00 – 11:44 BST

 • Sprint — 1 Temmuz’da 15:30 – 16:00 BST

 • Irk – 14:00 BST, 2 Temmuz

Sky Sports, bu sezon her yarışın canlı yayınını yapacak. Öne çıkanlar, 2 Temmuz’daki yarıştan kısa bir süre sonra (18:30 BST) Kanal 4’te mevcuttur. Sky Sports’un kapsamı etkileyici, ancak ücretsiz değil.

Neyse ki Avusturya Grand Prix’sini hiçbir şey harcamadan izlemenin bir yolu var.

Avusturya Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlanabilir. Bu hızlı ve kolay işlem, dünyanın her yerinden akış sitelerine erişim sağlar.

Belçikalı RTBF ve Avusturya’nın ServusTV 2023 F1 yarışlarının tamamını ücretsiz olarak gösteriyor. RTBF’yi izleyebilirsiniz ve şu basit adımları izleyerek dünyanın her yerinden ServusTV:

 1. Akış dostu bir hizmete kaydolun (ör. ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır))

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Belçika veya Avusturya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. RTBF’ye bağlanın veya ServusTV

 5. Avusturya Grand Prix’sini dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak genellikle para iade garantisi veya ücretsiz deneme sunarlar. Bu teklifleri kullanarak, aslında hiçbir şey harcamadan F1 canlı yayınlarını izleyebilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak Avusturya Grand Prix’sini ücretsiz olarak izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

F1 için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) birkaç nedenden dolayı F1’i izlemek için en iyi hizmettir:

 • Avusturya ve Belçika dahil 94 ülkede sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısma olmadan yüksek akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Avusturya Grand Prix’sini izlemek için kaydolabilir ve yarıştan sonra yatırımınızı geri kazanabilirsiniz. Bu sinsi bir numara ama işe yarıyor çünkü ExpressVPN paranızı zahmetsizce iade ediyor.

ExpressVPN ile Avusturya Grand Prix’sini ücretsiz izleyin.

Teknory