Gürültü önleyici kulaklıklarda en iyi erken Amazon Prime Day fırsatları

GÜNCELLEME: 30 Haziran 2023, 12:30 GMT-4 Bu hikaye, Amazon Prime Day 2023 öncesindeki en son gürültü önleyici kulaklık fırsatlarını yansıtacak şekilde güncellendi. 30 Haziran itibariyle, Prime Day 2023’ten önce Amazon’da sunulan en iyi gürültü önleyici kulaklık fırsatları burada: Bu hafta en iyi seçimlerimiz: Amazon, 11-12 Temmuz’daki Prime Day’den önce neredeyse her gün yeni fırsatlar sunuyor: […]

Gürültü önleyici kulaklıklarda en iyi erken Amazon Prime Day fırsatları

GÜNCELLEME: 30 Haziran 2023, 12:30 GMT-4 Bu hikaye, Amazon Prime Day 2023 öncesindeki en son gürültü önleyici kulaklık fırsatlarını yansıtacak şekilde güncellendi.

30 Haziran itibariyle, Prime Day 2023’ten önce Amazon’da sunulan en iyi gürültü önleyici kulaklık fırsatları burada:

Bu hafta en iyi seçimlerimiz:Apple AirPods Pro (2022), beyaz bir arka plan üzerinde beyaz kasasının içinde

Amazon, 11-12 Temmuz’daki Prime Day’den önce neredeyse her gün yeni fırsatlar sunuyor: Prime aboneleri için bir tür kendi kendini yenileyen Kinder Surprise. oyun, mutfak, valiz ve daha fazlası gibi kategorilerde sürekli olarak fırsatları topluyoruz – gerçek satışa hazırlanırken güncel kalabilirsiniz. Kaçırılmaması gereken başka bir kategori var mı? Gürültü önleyici kulaklıklar.

Listenizde onun için pazarda olan birini tanıyorsanız – belki bir öğrenci veya sık seyahat eden biri – bunlar 30 Haziran itibarıyla yayında olan fırsatlardır. Güncelleyeceğimiz için gözünüz bu sayfada olsun önümüzdeki haftalarda sık sık

Not: Yeni eklenen tüm anlaşmalar, ✨ile uğraşırken, ???? tüm zamanların en düşük fiyatına düştü.

En iyi kulaklık fırsatı

neden beğendik

Beats Studio3(yeni bir sekmede açılır) Aktif Gürültü Önleme ile donatılmış olarak gelir, yani zengin, net sesin tadını çıkarırken dış gürültüyü engelleyebilirsiniz. Beats Studio3 kulaklıklar, Android cihazlara sorunsuz bir şekilde bağlanabilseler de, bir Apple W1 çipine sahiptir: bu, temelde, onları Apple cihazlarınızla anında kurabileceğiniz ve gün boyunca bunlar arasında geçiş yapabileceğiniz anlamına gelir. Rakamlara bakacak olursak, tam şarjla 22 saat dinleme süresi ve yalnızca 10 dakikalık şarjla üç saat meyve suyu bizi ciddi şekilde etkiledi. Bu özelliklerle dolu Beat’leri indirimdeyken kapın.

Daha fazla gürültü önleyici kulaklık fırsatı

En iyi kulaklık fırsatı

neden beğendik

Bunlar 2022 AirPods Pro(yeni bir sekmede açılır) derin bas ile düşük distorsiyonlu, net ses sunun – böylece “Tropical EDM” çalma listenizi tüm yaz boyunca havuz başında yalnızca sizin kulaklarınız için dinleyebilirsiniz. Önceki AirPods Pro’dan iki kata kadar daha fazla Aktif Gürültü Önleme gücüne sahipler, ancak çevrenizdeki dünyayı duymak için Şeffaflık modunu da seçebilirsiniz. Dört farklı boyutta silikon uç dahil, bu bebekleri yerinde tutan ideal uyumu bulmanız garanti. Apple, Spatial Audio’yu bu modelle gerçekten bir üst seviyeye çıkardı – AirPod’lar baş hareketlerinizi takip ediyor ve sizi buna göre sesle çevreliyor. Tüm bunlara ek olarak, yalnızca bir kulaklığın sapına dokunarak veya kaydırarak ses seviyesini kontrol edebilir, müziğinizi çalabilir/duraklatabilir ve gürültü modları arasında geçiş yapabilirsiniz.

Daha fazla gürültü önleyici kulaklık fırsatı

Teknory