Gary Oldman, Bekar Bir Ebeveyn Olduğunda Harry Potter’ın Onu Nasıl “Kurtardığını” Hatırlıyor

Özet Harry Potter, Gary Oldman’ı bekar bir ebeveyn olarak “kurtardı” ve bir yandan para kazanmaya devam ederken bir yandan da çocuklarıyla daha fazla birlikte olmasına olanak sağladı. Harry Potter filmleri Oldman’ı yeni nesil hayranlarla tanıştırdı ve genç izleyicilere yönelik filmlerde fırsatlar yarattı. Oldman’ın hem Harry Potter hem de Kara Şövalye üçlemesindeki rolü kariyerini ilerletti ve […]

Gary Oldman, Bekar Bir Ebeveyn Olduğunda Harry Potter’ın Onu Nasıl “Kurtardığını” Hatırlıyor

Özet

  • Harry Potter, Gary Oldman’ı bekar bir ebeveyn olarak “kurtardı” ve bir yandan para kazanmaya devam ederken bir yandan da çocuklarıyla daha fazla birlikte olmasına olanak sağladı.
  • Harry Potter filmleri Oldman’ı yeni nesil hayranlarla tanıştırdı ve genç izleyicilere yönelik filmlerde fırsatlar yarattı.
  • Oldman’ın hem Harry Potter hem de Kara Şövalye üçlemesindeki rolü kariyerini ilerletti ve prestijli ödül adaylıkları ve zaferlerine yol açtı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Gary Oldman nasıl olduğunu hatırlıyor Harry Potter’ın filmler “kaydedildi” Onu bekar bir ebeveyn olarak gördü. İngiliz aktör, 2004’te Harry Potter’ın kötü şöhretli vaftiz babası Sirius Black olarak ilk kez sahneye çıktı. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı ve karakterin 2007’deki trajik ölümünden önce rolü iki bölüm daha tekrarladı. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı. İlk büyük franchise rolü olarak, Harry Potter’ın Filmlerin profesyonel kariyeri üzerinde muazzam bir etkisi oldu, ancak aynı zamanda kişisel hayatı için de bir lütuftu.

Yakın zamanda bir görünüm sırasında Drew Barrymore GösterisiOldman nasıl olduğunu anlattı Harry Potter’ın filmler “kaydedildi” Boşandıktan sonra iki çocuğunu tek başına yetiştiren bir ebeveyn olarak.

2001 yılında boşandıktan sonra oyuncu “birçok işi reddetti“Çocuklarıyla vakit geçirmek. Bir kere Harry Potter’ın Ve yarasa Adam geldi, Oldman başardı “En çok parayla en az işi yapın ve sonra evde çocuklarla birlikte olun Aşağıdaki yorumların tamamını okuyun:

42 yaşındayken boşanmış olarak uyandım ve bu çocukların velayeti bendeydi ve bu başlı başına zordu çünkü birçok prodüksiyonun yapıldığı sektörde bir değişim vardı. [filmed in] Macaristan, Budapeşte, Prag, Avustralya, bilirsiniz, bu yerlerin hepsi… Tanrıya şükürler olsun Harry Potter’dı. Size söylüyorum, ikisi – Batman ve Harry Potter’ın – gerçekten beni kurtardılar çünkü bu, en çok parayla en az işi yapabileceğim ve sonra evde çocuklarla birlikte olabileceğim anlamına geliyordu.


Harry Potter Gary Oldman’ın Kariyerini Nasıl Değiştirdi?

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nda Sirius Black Perdeye Düşüyor

Franchise onu yalnızca tek ebeveyn olarak kurtarmakla kalmadı, aynı zamanda Harry Potter’ın Oldman’ın kariyerinin gidişatını da değiştirdi. Karakterin kariyeri üzerinde önemli bir etkisi olmasına rağmen, Sirius Black rolünü üstlenmeden önce zaten tanınmış bir aktördü. Harry Potter’ın özellikle genç izleyiciler arasında son derece popüler ve Oldman’ın seriye dahil olması, onu daha önceki çalışmalarına aşina olmayan yeni nesil hayranlarla tanıştırdı. Bu ona genç izleyicilere yönelik filmlerde daha fazla fırsat sağladı. Noel Şarkısı Ve Kung Fu Panda 2.

İlgili
Gary Oldman’ın En İyi 10 Filmi

Gary Oldman onlarca yıldır farklı film türlerinde çok yönlü performanslar sergiliyor. İşte filmografisine en iyi girişlerden bazıları.

Hemen ardından Azkaban tutsağıOldman kısa sürede başka bir büyük film serisine katıldı ve Jim Gordon’u canlandırdı. Batman Başlıyor. Christopher Nolan’la olan işbirliği devam etti Kara şövalye, Kara Şövalye YükseliyorVe Oppenheimer – kariyerinin en verimli çalışmalarından biri olduğunu kanıtladı. film çekerken Kara şövalye Üçlemede Oldman, izin günlerinde çocuklarını görebilmek için ileri geri uçuyordu:

Bir günlüğüne uçardım, her gün çekim yapardım. İle [Nolan’s] kredi, o programa sadık kaldı ve ben üç günlüğüne eve giderdim, iki günlüğüne geri gelirdim, bir hafta sonu eve giderdim, bir günlüğüne geri gelirdim… aksi takdirde, onların bir dadı tarafından büyütüldüğünü hissettim.

Sonrasında Harry Potter’ın Ve Kara şövalye Üçlemenin ardından Oldman daha az franchise rolü üstlenebilecek konumdaydı ve muhtemelen kariyerinin en iyi dönemine girdi. O zamandan bu yana üç Akademi Ödülü adaylığı aldı. Tamirci Terzi Asker Casus, En karanlık saatVe Eksiklik – Winston Churchill rolündeki dönüştürücü performansı da dahil.

Kaynak: Drew Barrymore Gösterisi

Harry Potter Franchise Posteri
Harry Potter’ın

Harry Potter, Hogwarts Büyücülük Okulu’na kaydolan yetim bir çocuğun burada kendisi, ailesi ve büyülü dünyaya musallat olan korkunç kötülük hakkındaki gerçeği öğrenmesini konu alan bir multimedya serisidir. Romanlardan uyarlanan Harry Potter, Harry Potter ve arkadaşları Hermoine Granger ve Ron Weasley’nin büyümenin, okul hayatının ve sihrin zorlu dünyasında gezindikleri yolculuğunu konu alan sekiz bölümlük bir film destanıdır. Birinci sınıftan başlayıp yedinci sınıfa doğru ilerleyen filmler, öğrencilerin Hogwarts’ta geçirdikleri zamanı anlatırken, hiçbir şeyden haberi olmayan Harry’nin etrafında dönen uğursuz bir komployu gün yüzüne çıkarıyor. Kara büyücü Voldemort’un geri dönüşüyle ​​birlikte, Hogwarts’taki öğrenciler ve profesörler, çevrelerindeki dünya sonsuza dek değişebilirken hayatlarına devam etmek için savaşacaklar. Harry Potter, çeşitli video oyunları, Fantastik Canavarlar adlı yan film serisi ve hatta Universal Studios’taki turistik mekanlarla film ve roman dünyasının ötesine geçti.

Döküm
Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton, Alan Rickman, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Evanna Lynch, Maggie Smith, Michael Gambon, Richard Harris, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Alfred Enoch, Harry Melling, Gary Oldman, Robert Pattinson, Warwick Davis, Oliver Phelps, James Phelps, David Bradley, David Thewlis, Katie Leung, Jason Isaacs, Imelda Staunton, David Tennant, Jamie Campbell Bower, Timothy Spall, Robbie Coltrane, Eddie Redmayne, Jude Law, Katherine Waterston, Ezra Miller , Dan Fogler, Alison Sudol, Johnny Depp, Mads Mikkelsen
Karakter(ler)
Harry Potter , Hermione Granger , Ron Weasley , Albus Dumbledore , Minerva McGonagall , Rubeus Hagrid , Ev Elfi Dobby , Draco Malfoy , Sirius Black , Ginny Weasley , Voldemort

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow