Terrifier 3’ün Çıkış Penceresi Korkunun Devam Filmi Viral Başarıya Ulaştıktan 1 Yıl Sonra Yönetmen Tarafından Onaylandı

Özet Yönetmen Damien Leone bunu doğruladı Korkunç 3 büyük başarısının ardından 2024’te piyasaya sürülecek Korkunç 2. Başarısı Korkunç 2Düşük bütçeyle yurt içi gişede 11 milyon doların üzerinde hasılat yapan film, serinin geleceği açısından iyiye işaret. Leone aynı zamanda bir olasılığın da ipucunu verdi Korkunç 4 ve serinin anlatacak daha fazla hikayesi olduğuna olan inancını ifade […]

Terrifier 3’ün Çıkış Penceresi Korkunun Devam Filmi Viral Başarıya Ulaştıktan 1 Yıl Sonra Yönetmen Tarafından Onaylandı

Özet

  • Yönetmen Damien Leone bunu doğruladı Korkunç 3 büyük başarısının ardından 2024’te piyasaya sürülecek Korkunç 2.
  • Başarısı Korkunç 2Düşük bütçeyle yurt içi gişede 11 milyon doların üzerinde hasılat yapan film, serinin geleceği açısından iyiye işaret.
  • Leone aynı zamanda bir olasılığın da ipucunu verdi Korkunç 4 ve serinin anlatacak daha fazla hikayesi olduğuna olan inancını ifade ederek, kendisini Palyaço Sanatı’nın evrenini genişletmeye adadığını gösteriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Korkunç 3filminin yayınlanma penceresi yönetmen tarafından şu şekilde onaylandı: Korkunç 2büyük başarısı. Düşük bütçeli korku yönetmeni Damien Leone’den dizi, yönetmenin 2011 yapımı aynı isimli kısa filminden alınmıştır. 2013 antolojisinin bir parçası olarak uyarlanmadan önce Tüm Kutsallar Arifesi ve solo 2016 filmi. O filmin devamı, Korkunç 2İzleyiciler, Palyaço Sanatı’nın dehşet dolu heyecanını yeniden görmek için akın akın gelirken, benzeri görülmemiş bir gişe başarısı yakaladı.

göre Lanet İğrençsonraki Korkunç devam filminin artık somut bir yayın penceresi var. Leone bunu doğruladı Korkunç 3 gelecek “gelecek yıl2024 yılında. Yönetmen bundan önce şöyle olacak diyor:bazı özel sürprizler çünkü bir yıl beklemek için çok uzun.” Aşağıdan Leone’nin tam alıntısına göz atın:

Bu yıl hayal edebileceğimiz hiçbir şeye benzemiyordu. Terrifier 2’nin aldığı sevgiyi ve bu sürümün yeni ve eski hayranlardan ilham aldığı heyecanı görmek gerçekten kelimelerle anlatılamaz. Onlara ve bu sürümde yorulmadan çalışan birçok kişiye teşekkür etmek amacıyla filmi ait olduğu yere, beyazperdeye geri getirmek istiyoruz. Dahası, hayranlar Terrifier 3’ün gelecek yıl vizyona girmesini sabırsızlıkla beklerken, bir yıl beklemek için çok uzun bir süre olduğu için bazı özel sürprizler de ekleyeceğiz.


Terrifier Serisi Ne Kadar İleri Gidebilir?

Threequel’in vizyon penceresini duyururken yönetmen Leone teşekkür etmekte haklı Korkunç 2. Hayranlar gerçekten bir “heyecanlanmak” 2022 devam filminin vizyona girmesiyle ilgili olarak, film sonunda yurt içi gişede 11 milyon doların ve dünya çapında 15 milyon doların üzerinde hasılat elde etti. Bu toplam, devam filmi öncesindeki sınırlı tanıtım ve sonuçta 40 kattan fazla geri dönüş sağlayan yalnızca 250.000 dolarlık bir bütçeye sahip olduğu gerçeği göz önüne alındığında özellikle şaşırtıcı.

Leone daha önce devam filmini yazdığından bahsetmişti. Korkunç 3 akılla alay eder. Dahası, yönetmen bir değişiklik yapması gerekebileceğini bile ima etti. Korkunç 4 threequel için geliştirdiği tüm hikaye fikirlerine uyacak ve hatta seriyi sonlandırabilecek. Bu nedenle Leone, Palyaço Art’ın kana bulanmış evrenini geliştirmeyi henüz bitirmemiş gibi görünüyor. Korkunç Serinin anlatacak daha çok hikayesi var.

Korkunç 2‘nin başarısı, hem takip hem de gelecek açısından inanılmaz derecede iyiye işaret ediyor Leone’nin yapmayı umduğu serideki filmler. Devam filminin kuyruklarına binmek, Korkunç 3 selefini görmüş ya da söylentileri duymuş olan izleyicileri çekme olasılığı çok daha yüksektir. İlk iki film arasında altı yıldan son iki film için iki yıla kadar uzanan taksitler arasındaki kısa aralık da iyiye işaret. Korkunç 3aktif gelişimi. Böyle başarılı bir ikinci filmle, Korkunç 3 serinin şimdiye kadarki en büyüğü olacak gibi görünüyor.

Kaynak: Lanet İğrenç

Teknory