‘Fast X’, Franchise’ın Bir DCU Huzurevine Dönüşmesine Devam Ediyor

Paramount aracılığıyla Spoiler için ahoy Hızlı X Başından beri, ama bunu zaten biliyordun. Uzun süre boyunca yuvarlanan herhangi bir franchise hızlı ve Öfkeli herhangi bir ana karakterin ölümüne karar vermekten bu kadar korkarken, her zaman patlama noktasına kadar şişme riski taşıyan bir kadro kadrosuyla sonuçlanacaktır. Hızlı X yanlışlıkla mülkün yeni keşfedilen varış noktasının DCU’dan ayrılanlar […]

‘Fast X’, Franchise’ın Bir DCU Huzurevine Dönüşmesine Devam Ediyor

Paramount aracılığıyla

Spoiler için ahoy Hızlı X Başından beri, ama bunu zaten biliyordun.

Uzun süre boyunca yuvarlanan herhangi bir franchise hızlı ve Öfkeli herhangi bir ana karakterin ölümüne karar vermekten bu kadar korkarken, her zaman patlama noktasına kadar şişme riski taşıyan bir kadro kadrosuyla sonuçlanacaktır. Hızlı X yanlışlıkla mülkün yeni keşfedilen varış noktasının DCU’dan ayrılanlar için gidilecek huzurevi olarak devam etmesi.

Asla geri dönmeyeceğini soran herkese sürekli olarak söylemesi, ikisinin de çift yönlü başarısızlığı DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi Ve siyah adam Dwayne Johnson’ın Luke Hobbs olarak “sürpriz” bir orta kredi geri dönüşü yaparak sözünden döndüğünü gördü ve The Rock’a bile güvenilemeyeceğini kesin olarak kanıtladı.

hızlı-x
Evrensel aracılığıyla

bu arada, ile Harika Kadın 3 şu anda gelişimsel bir belirsizliğe hapsolmuş olan Gal Gadot, on yıldır kanonik olarak ölü olduğu için bir kez daha Dominic Toretto ve ailesinin yanında yer alacağını belirtmek için başını denizaltından dışarı uzatarak merhaba dedi. Hızlı X ayrıca Helen Mirren’in o zamandan beri ekrandaki ilk kredisi oldu. Shazam! Tanrıların Öfkesiherkes beklerken Aquaman ve Kayıp Krallık Jason Momoa’nın, Lobo olarak değiştirilip değiştirilmeyeceğine bakılmaksızın, Arthur Curry olarak son gezisi olacak.

Yeni gelen Alan Ritchson’ın bile DC’de Aquaman olarak tekrar eden bir varlık olmasıyla ilgili pek çok geçmişi var. Küçükköyve Scott Eastwood’un çizgi roman şirketinin arka kataloğuna tek katkısı, David Ayer’in unutulabilir bir parçasıydı. İntihar TimiJames Gunn onayladıktan sonra John Cena’nın kısa vadeli geleceğinin şüpheye düşmesini boşverin barışçılikinci sezonu çok uzaktaydı.

Fiyat:% s İntihar Timi Mezunlar Daniela Melchior ve Pete Davidson da orada ve hesaba kattığınızda Hızlı EfsaneJohnson, Ritchson, Vin Diesel ve Jason Statham’ın da dahil olduğu bir liste olan hantal aksiyon kahramanlarını işe alma eğilimi, görevden alınan Süpermen Henry Cavill’in büyük final için işe alınmasına karşı bahse girer miydiniz?

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory