‘Fast X’ Yönetmeni, Sinsi ‘Geleceğe Dönüş’ Paskalya Yumurtası ile Dalga Geçiyor

Universal üzerinden görüntü Hızlı X o kadar yakın ki, neredeyse benzinin kokusunu alabiliyoruz ve filmin genel gösterime girmesinden önce, Yönetmen Louis Leterrier filme gizlice sokmayı başardığı küçük zaman yolculuğu Paskalya yumurtası hakkında konuştu. Leterrier oturdu çarpıştırıcı onuncu filmi hiç bitmeyecekmiş gibi görünen bir zamanda tartışmak Hızlı ve Öfkeli franchise. Yönetmen, büyük sonuca yön vermenin nasıl […]

‘Fast X’ Yönetmeni, Sinsi ‘Geleceğe Dönüş’ Paskalya Yumurtası ile Dalga Geçiyor

Universal üzerinden görüntü

Hızlı X o kadar yakın ki, neredeyse benzinin kokusunu alabiliyoruz ve filmin genel gösterime girmesinden önce, Yönetmen Louis Leterrier filme gizlice sokmayı başardığı küçük zaman yolculuğu Paskalya yumurtası hakkında konuştu.

Leterrier oturdu çarpıştırıcı onuncu filmi hiç bitmeyecekmiş gibi görünen bir zamanda tartışmak Hızlı ve Öfkeli franchise. Yönetmen, büyük sonuca yön vermenin nasıl bir şey olduğunu ve aynı zamanda filmin sonuna bir selam ekleme kararını tartıştı. Geleceğe Dönüş DeLorean Alpha 5 prototipini öne çıkararak franchise. Araba, çoğu hayranın klasik 80’ler serisinden görmeye alışkın olduğu versiyondan daha güncel bir model.

Universal üzerinden görüntü

çete uzaya gittikten sonra F9zaman yolculuğu kulağa o kadar da zorlayıcı gelmiyor, ancak şimdilik, en azından, gerçek bir olay örgüsü aracı olmayacak.

“Uzaya gittikten sonra zamanda yolculuk yapacağımızı düşündüler. [Laughs] Yani, uzay yolculuğundan sonra zaman yolculuğu olacaktı. Ve sonra, “Ah, DeLorean’ın fütüristik ayakkabılar gibi görünen ayakkabılar çıkarmasını sağlayarak insanları çıldırtacağım” dedim ve sonra “Oh evet, hadi hepsiyle eğlenelim” dedim. ”

Yönetmen, arabayı filmde göstermenin zor olup olmadığı sorulduğunda, birkaç telefon görüşmesi gerektiğini söyledi. Pek çok DeLorean şirketi olmadığı ortaya çıktı, ancak herhangi bir film böyle bir arabayı ekrana getirme şansına sahip olsaydı, Hızlı franchise olurdu.

“Yani, bu hızlı ve Öfkeli, yani, bilirsiniz, bu araba filmi. Birkaç kişiyi aramanız gerekiyor. DeLorean karmaşıktır, kimin doğru olduğunu bulmaktır – iki tane DeLorean şirketi var, bu yüzden birini aldık ve harikaydı.”

Filmde yer alması kesinlikle harika bir araba olsa da, ne yazık ki, zaman yolculuğu söz konusu olmayacak. Hızlı X. Franchise, herhangi bir gerçeklik görüntüsünü terk etmiş olabilir, ancak henüz tam olarak orada değiliz.

Hızlı X 19 Mayıs’ta vizyona giriyor.

Yazar hakkında

Jordan Collins

Jordan Collins

Jordan, WeGotThisCovered’da bir yazardır. Altı aydır sitede ve ondan önce de birkaç yıldır yazıyor. Jordan’ın Yaratıcı Yazarlık alanında bir Master’ı var ve bunu dinleyecek herkese anlatmaya bayılıyor. Bunun dışında sık sık filmlerde, kitaplarda ve oyunlarda kaybolarak zaman geçiriyor. Özellikle The Legend of Zelda’dan The Lord of the Rings’e kadar olan fantaziden hoşlanıyor. Yazmasının ana nedeni, Kevin adlı evcil balığını besleyebilmektir.

Teknory