Aralık PS Plus Essential Games, Kitle Etkisiyle Sızıntıya Öncülük Ediyor

Grubun en büyük adı, üç “Mass Effect” başlığını ve ilgili DLC eklentilerini tek bir koleksiyonda toplayan “Mass Effect Legendary Edition”. Tamam, bu çok büyük grafik iyileştirmeleri veya buna benzer bir şey değil, ancak görseller biraz güncellendi ve Bioware’in en popüler serilerinden birini kontrol etmenin veya zaten her şeyi oynadıysanız tekrar ziyaret etmenin uygun bir yolu. […]

Aralık PS Plus Essential Games, Kitle Etkisiyle Sızıntıya Öncülük Ediyor

Grubun en büyük adı, üç “Mass Effect” başlığını ve ilgili DLC eklentilerini tek bir koleksiyonda toplayan “Mass Effect Legendary Edition”. Tamam, bu çok büyük grafik iyileştirmeleri veya buna benzer bir şey değil, ancak görseller biraz güncellendi ve Bioware’in en popüler serilerinden birini kontrol etmenin veya zaten her şeyi oynadıysanız tekrar ziyaret etmenin uygun bir yolu. Görseller muazzam bir elden geçirilmemiş olsa da, bazı sahne arkası unsurları elden geçirildi, bu da oyunları biraz daha az eski okul şakası ve biraz daha modern bir cila ile oynayabileceğiniz anlamına geliyor.

“Biyomutant” (üzerinden THQ İskandinav), kung fu fantezi stillerine ve yakın dövüş ve silah tabanlı dövüş karışımına sahip bir açık dünya aksiyon RPG’si olduğu için farklı bir canavar gibi. Oyuncular, içinde bir veba yayılırken ve çeşitli gruplar kontrol için savaşmaya başlarken yaratığınıza düşmanca dünyada rehberlik eder.

Açık dünya olarak, bir dizi yer altı sığınağı, dağ ve diğer vahşi doğa biçimleri boyunca keşfe (hayatınız için savaşmadığınız zamanlarda) vurgu yapılır. Dövüş repertuvarınız, siz ilerledikçe daha fazla hareket ve form eklenerek ve dünya çapında noktalı yeni ustalar bularak, oynadıkça genişleyecektir.

Teknory