Final Fantasy 14: Dawntrail’in çıkış tarihi açıklanmadı çünkü yönetmen geciktirmek istemiyor

Yönetmeni ve yapımcısı Final Fantezi 14Naoki Yoshida (aynı zamanda Yoshi-P olarak da bilinir), oyunun kesin çıkış tarihini açıklamadığını açıkladı. Şafak Yolu şu anda genişlemeye devam ediyor çünkü gecikmesini istemiyor Endwalker daha önce yapmıştı. Yoshida bunu sırasında söyledi Final Fantezi 14 Hayran Festivali 2024hafta sonu Tokyo’da gerçekleşti. Yönetmen açılış konuşmasında, bu özel durum göz önüne alındığında […]

Final Fantasy 14: Dawntrail’in çıkış tarihi açıklanmadı çünkü yönetmen geciktirmek istemiyor

Yönetmeni ve yapımcısı Final Fantezi 14Naoki Yoshida (aynı zamanda Yoshi-P olarak da bilinir), oyunun kesin çıkış tarihini açıklamadığını açıkladı. Şafak Yolu şu anda genişlemeye devam ediyor çünkü gecikmesini istemiyor Endwalker daha önce yapmıştı.

Yoshida bunu sırasında söyledi Final Fantezi 14 Hayran Festivali 2024hafta sonu Tokyo’da gerçekleşti. Yönetmen açılış konuşmasında, bu özel durum göz önüne alındığında hayranların “muhtemelen bizden filmin çıkış tarihini açıklamamızı beklediklerini” kabul etti. Şafak Yolu.” Bununla birlikte, genişletmenin 2024 yazında yayınlanacağı duyurulmasına ve ekibin zaten dahili bir tarih hedeflemesine rağmen, bunun henüz kamuya açıklanmadığını yineledi.

“Maalesef, hedeflediğimiz dahili bir tarihimiz olsa da, duyuru yapmadan önce mümkün olduğu kadar ince ayar yapıldığından emin olarak programı ayarlıyoruz, bu nedenle bugün bunu paylaşmayacağız” dedi.

“Nedenini merak ediyorsanız, bunun nedeni bildiğiniz gibi Endwalkerkariyerimde ilk kez filmin yayınlanmasını ertelemek zorunda kaldık” diye devam etti. “Sadece birkaç hafta sürse bile bunun tekrar olmasını istemiyoruz, bu nedenle duyuru yapmadan önce programımızın yolunda gittiğinden emin olmak için büyük özen gösteriyoruz, ancak bu bilgiyi mümkün olan en kısa sürede size ulaştıracağız. ”

Daha önce ertelenen Endwalker Genişleme 7 Aralık 2021’de, yani başlangıçta olması gerekenden iki hafta sonra başlatıldı. İçinde haber gönderisi O sırada ortaya çıkan Yoshida, gecikme için özür diledi ve şunları söyledi: “Çıkış tarihi değişikliğinin ardındaki en büyük faktör, oyunun yönetmeni olarak benim bencilliğimdi.” Genişletmeyi oynadıktan sonra şunları söyledi: “Daha fazla gelişme arzumu bastıramadım Endwalkerkalitesi.”

Geri dön Şafak Yolu Yoshida, hayranlarına yaklaşan genişleme paketinin ‘yaz 2024’ penceresinde yayınlanma yolunda ilerlediği konusunda güvence verdi.

“İnsanlar ‘O halde ekim ayını mı kastediyorsunuz? Yaz olmayacak, ekim olacak değil mi?’ Hayır, hayır, yaz olacak” dedi. Gülerek şunları ekledi: “Square Enix zamanında yayınlamayacağız, şu tarihte yayınlayacağız” [Final Fantasy] 14 Bu da yaz aylarında demek oluyor.”

Final Fantasy 14 benzeri daha fazla oyun için önerilerimize göz atmayı unutmayın. en iyi MMORPG’leraynı zamanda en iyi MMO’lar.

Teknory