Bu Süper Ucuz Hesap Makinesi Tonlarca Klasik Nintendo Oyununu Oynayabilir

Bu masaüstü hesap makinesinin orijinal NES’ten “Doom 3” gibi daha modern oyunlara kadar pek çok farklı oyunu nasıl çalıştırabildiğinin kısa yanıtı, onun biraz gereksiz derecede güçlü dahili bileşenleridir. GHLBD, 1.8 GHz 32 bit Dört çekirdekli ARM Cortex-A7 işlemci ve 1 GB RAM’in yanı sıra tam renkli dokunmatik ekran ve şarj amaçlı bir USB-C bağlantı portu […]

Bu Süper Ucuz Hesap Makinesi Tonlarca Klasik Nintendo Oyununu Oynayabilir

Bu masaüstü hesap makinesinin orijinal NES’ten “Doom 3” gibi daha modern oyunlara kadar pek çok farklı oyunu nasıl çalıştırabildiğinin kısa yanıtı, onun biraz gereksiz derecede güçlü dahili bileşenleridir. GHLBD, 1.8 GHz 32 bit Dört çekirdekli ARM Cortex-A7 işlemci ve 1 GB RAM’in yanı sıra tam renkli dokunmatik ekran ve şarj amaçlı bir USB-C bağlantı portu ile birlikte gelir. Android 9 da önceden yüklenmiştir, bu da yazılım değişikliği için kapıyı açık bırakır. Çok fazla dahili depolama alanı yoktur, ancak GHLBD harici bir USB sürücüyle çalışabilir ve bazı klasik NES oyunlarını çalıştırmak için kutudan çıktığı haliyle fazlasıyla yeterlidir.

Tabii ki, onu açar açmaz sadece video oyunları oynamayacak. Önce ekranda aşağı kaydırıp Android ayarlarını açarak ve ardından USB Hata Ayıklamayı açarak biraz kurulum gerektirecektir. Bu yapıldıktan sonra, USB bağlantısı yoluyla uygulamaları (örn. emülatörler) ve oyunları (örn. ROM’lar) yüklemeye başlayabilirsiniz. Uygulamada, benzer bir yazılımı bir Android telefona yüklemek gibi çalışmalıdır, ancak donanım muhtemelen alıştığınızdan daha basittir.

Her şey yüklendikten sonra, Taki Udon’un videosunda görülebilen bazı açıklanamayan kare hızı sorunlarına rağmen (NES başlıklarında bile) hesap makinenizde oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow