Final Fantasy 16’da Rising Tide DLC’ye nasıl başlanır?

Square-Enix Final Fantezi 16‘ın temel macerası zaten entrikalarla dolu uzun ve dolambaçlı bir hikaye, ancak bu, onun dünyasında anlatılacak daha fazla hikaye olmadığı anlamına gelmiyor. Gibi Düşmüşlerin yankıları Ondan önce DLC, Yükselen gelgit DLC, Clive ve ekibinin üstleneceği ek bir yolculuk görevi görüyor ve oyunculara çeşitli yepyeni düşmanları, yerleri ve karakterleri keşfetme fırsatı sunuyor. Bu […]

Final Fantasy 16’da Rising Tide DLC’ye nasıl başlanır?

Square-Enix

Final Fantezi 16‘ın temel macerası zaten entrikalarla dolu uzun ve dolambaçlı bir hikaye, ancak bu, onun dünyasında anlatılacak daha fazla hikaye olmadığı anlamına gelmiyor. Gibi Düşmüşlerin yankıları Ondan önce DLC, Yükselen gelgit DLC, Clive ve ekibinin üstleneceği ek bir yolculuk görevi görüyor ve oyunculara çeşitli yepyeni düşmanları, yerleri ve karakterleri keşfetme fırsatı sunuyor. Bu yeni içerik, Clive’in karşılaşabileceği yeni bir Eikon olarak Leviathan’ı da içeriyor ve bu da onu oyundaki her şeyi deneyimlemeyi ümit eden tamamlamacılar için mutlaka oynanması gereken bir oyun haline getiriyor. Nasıl başlayacağınızı merak ediyorsanız Yükselen gelgit DLC, daha fazla kendinizi yormayın; bunu nasıl yapacağınızı aşağıda anlatacağız.

Final Fantasy 16’da The Rising Tide DLC’ye nasıl başlanır?

Erişmek için Yükselen gelgit Final Fantasy 16’daki DLC’yi satın almak için öncelikle içeriği satın aldığınızdan ve indirdiğinizden emin olmanız gerekir. Satın alabilirsin Yükselen gelgit 15 $ karşılığında bağımsız bir DLC olarak veya Genişletme Biletinin bir parçası olarak Düşmüşlerin yankıları DLC’nin fiyatı 25 dolar.

Ancak DLC’yi satın alıp indirdikten sonra, yeni içerikle uğraşmaya başlamadan önce yapmanız gereken daha çok şey var. Yükselen gelgit. Yeni başlayanlar için, dünya haritasında varış noktası olarak Origin’in kilidini açmış olmanız gerekir; bu da ana harekatın sonunda olmanızı gerektirir. Ayrıca Joshua ve Jill için sırasıyla “Nerede Bir İrade Var” ve “Paha Biçilmez” olmak üzere iki yan görevi de tamamlamanız gerekecek. Bu görevleri tamamladıktan sonra sonunda Clive’in Hideaway’deki odasına gidebilir ve mektup tablosunu kontrol edebilirsiniz. Orada, “Yükselen Dalga” adlı yeni bir göreve başlamanıza olanak tanıyan işaretsiz bir mektup bulacaksınız.

Editörlerin Önerileri


Teknory