Fırsat uyarısı: Aralık 2023’te Meta Quest 2’de 50$ indirim kazanın

50$ TASARRUF EDİN: 22 Aralık itibarıyla Meta Quest 2 sanal gerçeklik kulaklığına 50$ indirimle sahip olabilirsiniz. Tatil tüm hızıyla devam ediyor ve hâlâ bir hediye bulmakta zorlanıyorsanız perakendeciler, Meta Quest 2 de dahil olmak üzere ev eşyalarından oyun aksesuarlarına ve konsollara kadar her şeyde anlaşma yapmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. ( Bunu bir […]

Fırsat uyarısı: Aralık 2023’te Meta Quest 2’de 50$ indirim kazanın

50$ TASARRUF EDİN: 22 Aralık itibarıyla Meta Quest 2 sanal gerçeklik kulaklığına 50$ indirimle sahip olabilirsiniz.


Tatil tüm hızıyla devam ediyor ve hâlâ bir hediye bulmakta zorlanıyorsanız perakendeciler, Meta Quest 2 de dahil olmak üzere ev eşyalarından oyun aksesuarlarına ve konsollara kadar her şeyde anlaşma yapmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. ( Bunu bir erteleme olarak değil, seçici olmanın ödüllendirilmesi olarak düşünün.)

22 Aralık itibarıyla Meta Quest 2’yi Best Buy’da 50$ indirimle alabilirsiniz. Hem 128GB hem de 256GB modeller normal fiyatlarında 50$ indirimle sırasıyla 249$ ve 299$ oluyor. Siber Pazartesi’den bu yana bu kadar uygun fiyatlı sanal gerçeklik konsolu görmemiştik. Maalesef yeni Meta Quest 3 kulaklığı tatil sezonunda satışta değil ancak Amazon’da bir paket bulabilirsiniz.

Meta Quest 2, sanal deneyimlerinizi inanılmaz derecede sürükleyici ve gerçekçi hale getiren, 3D konumsal ses, el takibi ve dokunsal geri bildirim özelliklerine sahip kablosuz bir sanal gerçeklik kulaklığıdır. Farklı bir evrene seyahat edebilir, destansı oyun maceralarına katılabilir, hatta sanal egzersizlerle forma girebilirsiniz.

Mashable Fırsatları

Işık hızında işlemci ve yüksek çözünürlüklü ekranla, Meta Quest 2 kitaplığında bulunan 250’den fazla başlığı keşfedebilir veya unutulmaz bir oyun deneyimi için çok oyunculu oyunlarda (veya sosyal alanlarda) arkadaşlarınıza katılabilirsiniz. Bu hediyeyi Noel’e zamanında almak için zamanınız tükeniyor, ancak hızlandırılmış gönderim veya yerel mağazanızdaki mağazadan teslim alma seçenekleriyle şansınızı deneyebilirsiniz.

Teknory