Flower Moon’un Katilleri Martin Scorsese İçin Yeni Bir Rekor Kırmış Olabilir

Martin Scorsese’nin yaklaşmakta olan tarihi destanı, Çiçek Ayının Katilleri, efsanevi film yapımcısı için çoktan yeni bir sinema rekoru kırmış olabilir. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Çiçek Ayı’nın KatilleriMartin Scorsese’nin yeni çıkacak tarihi destanı, yönetmen için yeni bir rekor kırabilir. David Grann’in […]

Flower Moon’un Katilleri Martin Scorsese İçin Yeni Bir Rekor Kırmış Olabilir

Martin Scorsese’nin yaklaşmakta olan tarihi destanı, Çiçek Ayının Katilleri, efsanevi film yapımcısı için çoktan yeni bir sinema rekoru kırmış olabilir.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Çiçek Ayı’nın KatilleriMartin Scorsese’nin yeni çıkacak tarihi destanı, yönetmen için yeni bir rekor kırabilir. David Grann’in kitabına dayanan Scrosese’nin yeni filmi, 1920’lerde Kuzeydoğu Oklahoma’da petrol keşfinin ardından gerçekleştirilen tüyler ürpertici Osage Nation cinayetlerini ve bunlara eşlik eden soruşturmaları anlatıyor. Çiçek Ayı’nın Katilleri Oyuncu kadrosunda Leonardo DiCaprio, Robert De Niro ve Lily Gladstone yer alıyor ve film şimdiden övgü dolu eleştiriler alıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Şimdi, önümüzde Çiçek Ayı’nın Katilleri yayın tarihi, Sayılar filmin Kuzey Amerika’da 3.500 ekranda gösterime girmesi beklendiğini bildirdi. Bu Scorsese için yeni bir rekor olacak. Ölmüş 2006 yılında yurt içinde 3.017 ekranda gösterimle önceki rekoru elinde tutuyordu.

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: Sayılar

Teknory