Forza Motorsport Sonunda Bir Çıkış Tarihi Aldı

Forza Motorsport’un parlamayı amaçladığı şey yalnızca yeniden tasarlanan kadro ve görsel mekanik değil. Windows ve Dolby Atmos için yerel destekle stüdyo, kullanıcıların değişen ses imzalarını duyabileceklerini ve gerçekçi bir deneyim için egzoz veya turbo düzeneği gibi parçaları değiştirebileceklerini söylüyor. Piyasaya sürüldüğünde, Forza Motorsport sunacak 20 ortam. Laguna Seca ve Maple Valley gibi popüler yerler kalacak […]

Forza Motorsport Sonunda Bir Çıkış Tarihi Aldı

Forza Motorsport’un parlamayı amaçladığı şey yalnızca yeniden tasarlanan kadro ve görsel mekanik değil. Windows ve Dolby Atmos için yerel destekle stüdyo, kullanıcıların değişen ses imzalarını duyabileceklerini ve gerçekçi bir deneyim için egzoz veya turbo düzeneği gibi parçaları değiştirebileceklerini söylüyor.

Piyasaya sürüldüğünde, Forza Motorsport sunacak 20 ortam. Laguna Seca ve Maple Valley gibi popüler yerler kalacak ve beş yeni konum eklendi. Oyunun arkasındaki geliştiriciler, Xbox Series X ve S’de 10 kat daha fazla görsel ayrıntı vaat ediyor.

Özellikle günün saatine dayalı dinamik hava durumu ilk kez Forza Motorsport’ta yerini alacak. Buna sıcaklık ayarlamaları, yarış pistindeki ıslaklık ve daha fazlası gibi efektler eşlik edecek ve her turun benzersiz bir deneyim olmasını sağlayacak.

Forza Motorsport ayrıca şu özellikler sayesinde serideki en erişilebilir oyun olacak şekilde şekilleniyor: Kör Sürüş Asistleri Görme engelli oyunculara yardımcı olmak için sesli ipuçlarını kullanacak olan Tek Dokunuşla sürüş, ekran anlatımı ve küresel renk körlüğü filtreleri de eklendi.

Teknory