Six Nations canlı yayını: İskoçya-İtalya karşılaşmasını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, İngiltere dışından BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,52 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. 2023 Six Nations bu hafta sonu sona erecek ve İskoçya’nın İtalya ile olan fikstürü rekabeti kimin kazanacağına […]

Six Nations canlı yayını: İskoçya-İtalya karşılaşmasını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, İngiltere dışından BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,52 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


2023 Six Nations bu hafta sonu sona erecek ve İskoçya’nın İtalya ile olan fikstürü rekabeti kimin kazanacağına karar vermeyecek olsa da, izlemek için hala heyecanlıyız.

İskoçya ve İtalya 18 Mart’ta buluşacak ve aksiyonun her saniyesini İngiltere’de BBC One’dan (veya BBC iPlayer’dan) izleyebilirsiniz. İngiltere’den izlemiyorsanız, bu maçı ücretsiz olarak canlı yayınlamak için bir VPN kullanmanız gerekecek.

İskoçya-İtalya Maçı Ne Zaman?

İskoçya ve İtalya bu hafta sonu Murrayfield Stadyumu’nda karşılaşacak:

İskoçya – İtalya (BBC) — 18 Mart 12:30 GMT

Maç BBC One’da canlı olarak gösterilecek veya maçı BBC iPlayer’da canlı yayınlayabilirsiniz.

İskoçya – İtalya karşılaşmasını çevrimiçi olarak ücretsiz izleyebilir misiniz?

İngiltere’den BBC iPlayer’a bağlanırken kesinlikle sorun yaşamazsınız, ancak dünyanın herhangi bir yerinden bağlanıyorsanız bu popüler yayın hizmeti tarafından engelleneceksiniz. Bu ablukayı aşmanın tek yolu, akış dostu bir VPN kullanmaktır. Bu siber güvenlik hizmetleri, 2023 Six Nations’ı Birleşik Krallık dışından ücretsiz olarak yayınlamanıza olanak tanır.

Gerçek IP adresinizi gizlemek ve İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlanmak için bir VPN kullanabilirsiniz. Bu işlem hızlı ve kolaydır ve BBC iPlayer gibi siteleri İngiltere’de ikamet ettiğinizi düşünmeleri için kandırır. Bir VPN’e kaydolun, uygulamayı indirin, İngiltere merkezli bir sunucuya bağlanın ve ardından İskoçya ve İtalya’yı ücretsiz olarak canlı yayınlamak için BBC iPlayer’ı ziyaret edin.

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) BBC iPlayer gibi akış sitelerinin engellemesini kaldırma işini kolaylaştırır. Aboneler, 94 ülkede güçlü bağlantı hızlarına, güçlü şifreleme seviyelerine, yerleşik bir parola yöneticisine ve hızlı sunuculara sahip olur. Aboneler ayrıca her platform için uygulamalar alır ve aynı anda beş cihaza kadar bağlanabilir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,52 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu yıllık plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük cömert bir para iade garantisi içerir. Six Nations’ı yayınlamak için kaydolabilir ve ardından para iade garantisi ile yatırımınızı geri alabilirsiniz. Bu şekilde Six Nations’ı dünyanın her yerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

ExpressVPN ile 2023 Six Nations’ı dünyanın her yerinden izleyin.

Teknory