Japon Netflix’in engellemesi nasıl kaldırılır ve izlenir

%49 TASARRUF EDİN: Japon Netflix’in engellemesini kaldırmak zordur. Neyse ki, ExpressVPN bu görevi halledebilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir pencerede açılır) 83,90 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. VPN’ler ve akış siteleri arasındaki bağlantıya aşina olabilirsiniz, ancak herhangi bir şeyin net olmaması durumunda, herkese bu […]

Japon Netflix’in engellemesi nasıl kaldırılır ve izlenir

%49 TASARRUF EDİN: Japon Netflix’in engellemesini kaldırmak zordur. Neyse ki, ExpressVPN bu görevi halledebilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir pencerede açılır) 83,90 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


VPN’ler ve akış siteleri arasındaki bağlantıya aşina olabilirsiniz, ancak herhangi bir şeyin net olmaması durumunda, herkese bu özel ilişkiyi hatırlatacağız. VPN’ler gerçek IP adresinizi gizler ve sizi başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlar. Bu, en sevdiğiniz akış platformuna bir sonraki girişinizde o ülkeden içerik izleyebileceğiniz anlamına gelir.

Özellikle anime hayranları arasında Japon Netflix’e erişim her zaman büyük ilgi görmüştür. Buradaki sorun, Japon Netflix’in engelini kaldırmasının zor olmasıdır çünkü çoğu VPN’in kullanıldığını algılar ve ardından aboneleri engeller. Bunu aşmak için aşağıdaki gibi güçlü bir hizmet kullanmanız gerekir: ExpressVPN(Yeni bir pencerede açılır).

Netflix aboneleri, bu basit adımlarla dünyanın her yerinden Japon Netflix engellemesini kaldırabilir:

  1. ExpressVPN’e kaydolun (12 aylık bir planla fazladan üç ayı ücretsiz olarak alabilirsiniz)

  2. ExpressVPN uygulamasını istediğiniz cihazınıza indirin (ExpressVPN’in Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. ExpressVPN uygulamasını açın ve Japonya’daki bir sunucuya bağlanın

  4. Japonca içerik kitaplığından film ve dizi izlemek için Netflix hesabınıza giriş yapın

ExpressVPN, yerleşik parola yöneticisi ve 94 ülkedeki hızlı sunucuları ile güçlü bağlantı hızları ve güçlü şifreleme düzeyleri nedeniyle akış için en iyi hizmetlerden biridir. Aboneler ayrıca önde gelen her işletim sistemi için uygulamalar alır ve aynı anda beş cihaza kadar bağlanabilir. Dışarıda daha ucuz VPN’ler var, ancak konu güvenilirlik olduğunda ExpressVPN’i yenmek zor.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir pencerede açılır) 83,90 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir.

Japon Netflix engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’de %49 tasarruf edin.

Teknory