Galaksinin Koruyucuları Vol. 3. fragman Adam Warlock, Baby Rocket ve daha fazlasını ortaya koyuyor

Josh Tyler ❘ Yayınlanan: 2022-12-01T22:13:18 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T09:21:51 Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, Adam Warlock ve High Evolutionary’yi içeriyor. Guardians of the Galaxy Holiday Special, hayranların en sevdikleri galaksiler arası aileyi yakalamasına izin verirken, Guardians serisinin üçüncü taksitinde hâlâ yanıtlanması gereken acil sorular vardı. Avengers: Endgame’in sonunda, ekibin tekrar bir araya geldiğini ancak Sonsuzluk Savaşı sırasında […]

Galaksinin Koruyucuları Vol.  3. fragman Adam Warlock, Baby Rocket ve daha fazlasını ortaya koyuyor

Yayınlanan: 2022-12-01T22:13:18

Güncellenmiş: 2022-12-02T09:21:51

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, Adam Warlock ve High Evolutionary’yi içeriyor.

Guardians of the Galaxy Holiday Special, hayranların en sevdikleri galaksiler arası aileyi yakalamasına izin verirken, Guardians serisinin üçüncü taksitinde hâlâ yanıtlanması gereken acil sorular vardı.

Avengers: Endgame’in sonunda, ekibin tekrar bir araya geldiğini ancak Sonsuzluk Savaşı sırasında ölen Gamora’dan ayrıldığını gördük – ancak daha sonra kendisinin önceki bir versiyonu Thanos’la savaşmaya yardım etmek için günümüze geldi.

Thor: Love and Thunder and the Holiday Special’da arayışın devam ettiğini görüyoruz. Bununla birlikte, Muhafızlar o zamandan beri, bir medeniyeti Tanrı Kasabı Gorr’un saldırısından kurtarmak ve Knowhere’i Collector’dan satın almak da dahil olmak üzere başka maceralar yaşadı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Son fragmanda, Muhafızları bir sonraki adımda nelerin beklediğine dair bir fikir edindik.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 fragman muhteşem bir keşif

bu ilk fragman için Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, 1 Aralık’ta CCXP 2022’de yayınlandı ve beklenen birçok özelliği gösterdi.

Birincisi ve en önemlisi, Muhafızların hayranları için Gamora, aslında hala hayatta ve iyi durumda. Muhafızlarla geçirdiği zamana dair hiçbir anısı olmayabilir, ancak kesinlikle ortaya çıkacak ve muhtemelen uzun süredir kayıp olan arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelecek.

En önemlisi, Will Poulter’ın Adam Warlock’u nihayet tüm altın görkemiyle ilk çıkışını yaptı. Warlock, Guardians Vol. 2, Egemen Ayesha’nın Baş Rahibesi tarafından yaratılmıştır. Muhtemelen bu filmde Muhafızlara düşmanca bir rol oynayacak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Rocket Raccoon’u yaratan High Evolutionary, Rocket’ın uzun süredir komik sevgilisine bir geri dönüşle birlikte alay edildi.

Muhafızların “son bir kez” birlikte uçacağını söyleyen Rocket’ın yer aldığı fragman, kesinlikle bunun serinin finali olduğu havasına sahip. Gunn, tüm Muhafızların üçüncü filmden sağ çıkmayacağını doğruladı ve Muhafızlardan herhangi birinin ekip olarak son gezilerinden sonra MCU’ya geri dönüp dönmeyeceği belli değil.

Teknory