DC Hayranları, Dcu’nun Popüler Olmayan Görüşlerini Paylaştıklarında Geri Çekilmediler

Warner Bros aracılığıyla görüntü James Gunn ve Peter Safran’ın ilk bölümünden önce DCU yeniden başlatma 2025’te başlıyor, şimdi DC’nin Snyderverse’i hakkında konuşmanın tam zamanı. Daha spesifik olarak – fandomdaki diğer açık sözlü insanların tüylerini diken diken edebilecek franchise hakkında sevdiğiniz şeyleri paylaşın. Ve sosyal medyada bu fırsat ortaya çıktığında, insanlar geri adım atmadı ve bazı […]

DC Hayranları, Dcu’nun Popüler Olmayan Görüşlerini Paylaştıklarında Geri Çekilmediler

Warner Bros aracılığıyla görüntü

James Gunn ve Peter Safran’ın ilk bölümünden önce DCU yeniden başlatma 2025’te başlıyor, şimdi DC’nin Snyderverse’i hakkında konuşmanın tam zamanı. Daha spesifik olarak – fandomdaki diğer açık sözlü insanların tüylerini diken diken edebilecek franchise hakkında sevdiğiniz şeyleri paylaşın. Ve sosyal medyada bu fırsat ortaya çıktığında, insanlar geri adım atmadı ve bazı “tartışmalı yaklaşımlar” paylaştı.

Reddit kullanıcısı u/nightwing2009, topluluğa mevcut DCU’ya sıcak bakışlarını sordukları r/DC_Cinematic’te sohbeti başlattı. Yayınlanan görüşler, serinin oyuncu kadrosu, konusu ve DC’nin kendisini Marvel ile rekabet etmek için nasıl markaladığı arasında değişiyordu. Ve daha önce de belirtildiği gibi, tepki veya olumsuz oy olmadan gerçekte nasıl hissettiklerini paylaşmak için tek şansları bu olduğundan kimse geri adım atmadı.

Paylaşılan yorumlardan bazıları, “E”, “DCEU’da gereksizdi” DC ve Warner Bros’un değil, “E” harfini ekleyenlerin hayranlar olduğu ve şirketin bunu geçen yıl açıklığa kavuşturmak zorunda kaldığı düşünüldüğünde. Bir diğeri, ilkinin konusu hakkındaydı. Mucize kadın film ve nasıl Amazonlar Tanrıları öldürmemeli ve filmin Diana’ya bir hayat dersi vermek için büyük bir kaçırılmış fırsatı olduğunu İnsanlık, Tanrıların kendileri kadar kötü olabilir.

Bazıları da düşüncelerini paylaştı. İntihar Timi. O zamandan beri Jared Leto’nun Joker’i hakkında bazı tartışmalar oldu. bazıları onun iyi bir aktör olduğunu düşündü diğerleri beğenmezken kötü adamın görünümü ve yürütme. Biri ayrıca Leto’nun DC kötü adamı olarak çıkışının o zamandan beri doğru zamanda geldiğine inanıyordu. herkes, Heath Ledger’ın kötü karakteri canlandırmasına hala aşıktı.. Sonunda, konuşma medeni ve karışık duygularla doluydu.

Ancak alt dizinde paylaşılan en büyük alıntı, “Jesse Eisenberg’in iyi bir Lex Luthor olduğunu” iddia eden Reddit kullanıcısı u/bateen618’den geldi.

Neyse ki, Luthor’un bu versiyonunun temsil ettiğine inanıldığı için bu yaklaşım destekle karşılandı. “Silikon Vadisi” patronu ve günümüz çağına uygun olduğunu. Bu arada gönderi, “Lex Luthor’u olduğu ikonik kötü adam yapan şeyin ne olduğu” tartışmasını yeniden alevlendirdi. Biri buna inandı Luthor’un temel unsurlarından hiçbiri Eisenberg’in tasvirine ulaşamadıbazıları aksini düşündüm. Eisenberg’in o zamandan beri filmde boşa harcanmış bir yetenek olduğu düşünülüyordu. tavırları, çizgi romanlarda ve karakterin diğer tasvirlerinde görülenlerden farklıydı.

DCU’nun yeniden başlatılması biraz zaman alacak olsa da, hayranların hakkında konuşabileceği yeterince DC içeriği var ve hayranların eski rejim hakkında eleştirdikleri bazı şeyler olduğu için belki de Gunn ve Safran bazı notlar almalıdır. özellikle birinci bölümün adı “Tanrılar ve Canavarlar” olduğunda düşünmek isteyebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow