Galaxy A54, Gelişmiş OIS ve Küçük Bir Fiyat Artışı ile Samsung’un Orta Seviyesini Destekliyor

İyi bir orta sınıf telefon, 2023’te bir akıllı telefonun üstesinden gelmesini makul bir şekilde bekleyebileceğiniz hemen hemen her görevi yerine getirecek kadar güçlüdür. Kameralar genellikle üst düzey bir akıllı telefonu daha ucuz bir şeyden ayıran şeydir. Ancak A54 5G’de görüntünün kendisi değil, bu çizgi biraz bulanık. Samsung, iyi bir fotoğraf makinesi kalitesinin ne kadar önemli […]

Galaxy A54, Gelişmiş OIS ve Küçük Bir Fiyat Artışı ile Samsung’un Orta Seviyesini Destekliyor

İyi bir orta sınıf telefon, 2023’te bir akıllı telefonun üstesinden gelmesini makul bir şekilde bekleyebileceğiniz hemen hemen her görevi yerine getirecek kadar güçlüdür. Kameralar genellikle üst düzey bir akıllı telefonu daha ucuz bir şeyden ayıran şeydir. Ancak A54 5G’de görüntünün kendisi değil, bu çizgi biraz bulanık. Samsung, iyi bir fotoğraf makinesi kalitesinin ne kadar önemli olduğunun farkında ve A54’te her şeyi yaptı.

Ön tarafta, f2.2’ye ayarlanmış 32 MP ön kameranız var. Megapiksel her şey değildir, ancak bu, amiral gemisi S23 serisi ile elde ettiğinizden 20 daha fazladır. Daha pahalı modellerde olduğu gibi, arkada üç kamera bulunur – bu durumda bir ana, ultra geniş ve makro kamera. Ana kamera 50 megapiksel, ultra geniş 12 ve makro kamera 5’tir. Samsung, şirketin “önde gelen Gece Çekimi ve Yapay Zeka yeteneklerinden” yararlanan kamera dizisinin “çarpıcı” görüntüler sunabileceğini vaat ediyor. düşük ışık koşullarında bile net kalitede.”

Yine, kameralar bu telefonları diğerlerinden ayırır ve düşük ışıkta fotoğrafçılık, iyi bir kamerayı ortalama bir kameradan ayıran şeydir. Samsung’un optik görüntü sabitleme ve video dijital görüntü sabitleme özelliklerinin geliştirilmiş sürümleri, kullanıcı biraz titrediğinde bile her şeyi sabit tutmak için hazırdır. 30 Mart’tan itibaren bir A54 5G ön siparişi verebilirsiniz ve telefonun kendisi 6 Nisan’da çıkacaktır. Samsung.com ve Samsung Experience Store’ların kilitsiz bir sürümünü satmasıyla fiyatlar 449,99 dolardan başlıyor. Büyük taşıyıcılardan çeşitli fırsatlar da mevcuttur.

Teknory