Gotik Metroidvania The Last Faith, Yeni Oyun Fragmanıyla Kasım Çıkış Tarihini Aldı

Geliştirici Kumi Souls Games, gotik Souls benzeri metroidvania The Last Faith’i yıllar önce duyurdu ve geçen yaz, oyunun pikselli şiddetine yer veren yeni bir fragman aldık. Oyunun bu yılın sonlarında çıkacağını biliyorduk ama artık resmileşti: The Last Faith, 15 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’ye çıkacak. Kumi Souls […]

Gotik Metroidvania The Last Faith, Yeni Oyun Fragmanıyla Kasım Çıkış Tarihini Aldı

Geliştirici Kumi Souls Games, gotik Souls benzeri metroidvania The Last Faith’i yıllar önce duyurdu ve geçen yaz, oyunun pikselli şiddetine yer veren yeni bir fragman aldık. Oyunun bu yılın sonlarında çıkacağını biliyorduk ama artık resmileşti: The Last Faith, 15 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’ye çıkacak.

Kumi Souls Games, bu çıkış tarihini aşağıda izleyebileceğiniz yeni bir oynanış fragmanıyla duyurdu:

The Last Faith’e geçmek için 15 Kasım’a kadar beklemek istemiyorsanız, şu anda Steam’de mevcut olan yeni genişletilmiş demoyla erkenden göz atabilirsiniz. Kumi Souls Games, Mythringal’in acımasız ortamının tadına varabileceğinizi söylüyor.

Bir basın bülteninde, “Genellikle acımasız ama her zaman güç veren The Last Faith, gerçekleştirilecek çok çeşitli özel infazlarla acımasız ve hassas dövüşlerde başarılı oluyor” deniyor. “Oyuncular çok çeşitli yakın dövüş silahları, gizli büyüler ve uzun menzilli ateşli silahlar ortaya çıkaracak ve kendi tarzlarında bir yol çizmelerine olanak tanıyacak.

“Mythringal’in parçalanmış tarihinin parçalarını bir araya getirmek için zengin, gotik ortamları keşfedin ve Eryk’e son vermek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek kana susamış düşman yığınlarıyla yoğun karşılaşmalarda hayatta kalın.”

The Last Faith, 15 Kasım’da PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Switch ve PC’de çıkacak.


Gelecek ay The Last Faith’e göz atacak mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory