Galaxy S23 Plus ve Ultra resmi basını, Unpacked etkinliğinden önce sızıntı yapıyor

TL;DR Galaxy S23 Plus ve Ultra’nın yeni görselleri sızdırıldı. Görüntüler resmi basın materyallerinden olabilir. Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliği çok yakında. Ancak, Galaxy S23 Plus ve Ultra’nın basına yönelik resmi çizimlerini ortaya çıkaran zamanında bir sızıntı ortaya çıktığından, ilgi gösteriden çalınmış gibi görünüyor. Son birkaç aydır Galaxy S23 sızıntılarından adil bir pay aldığımızı görsek de, bunların […]

Galaxy S23 Plus ve Ultra resmi basını, Unpacked etkinliğinden önce sızıntı yapıyor

TL;DR

  • Galaxy S23 Plus ve Ultra’nın yeni görselleri sızdırıldı.
  • Görüntüler resmi basın materyallerinden olabilir.

Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliği çok yakında. Ancak, Galaxy S23 Plus ve Ultra’nın basına yönelik resmi çizimlerini ortaya çıkaran zamanında bir sızıntı ortaya çıktığından, ilgi gösteriden çalınmış gibi görünüyor.

Son birkaç aydır Galaxy S23 sızıntılarından adil bir pay aldığımızı görsek de, bunların hiçbiri cihazların resmi görüntüleri değil. Hollanda yayınını işler Yeni Mobil Resmi basın materyallerinden gelen iddialar, iki el cihazından beklenenlerin çoğunu doğruluyor gibi görünüyor. Her ikisi de etrafına metal bir çerçeve sarılmış cam gövdelere sahip görünüyor, Ultra dikdörtgen gövdesini koruyor ve Plus’ın köşeleri yuvarlatılmış ve son nesil modellere benzer bir kamera kurulumu var.

Ancak Galaxy S22 ailesinden ayrılan Galaxy S23 serisinin tamamı dört farklı renkte sunulacak: siyah, beyaz, yeşil ve açık pembe. Spesifik olarak, bu renkler Phantom Black, Cotton Flower, Botanic Green ve Misty Lilac olarak adlandırılır.

Söylentilere göre Galaxy S23 Ultra, 200MP ile gelebilir. Bu doğruysa, Samsung ilk kez bu kadar çok megapikseli Galaxy telefon kameralarından birine sıkıştırmayı denemiş olacak.

Galaxy S23 Plus ile ilgili olarak, 4.700 mAh pil ile pil ömründe hafif iyileşmeler görebileceğimiz ve selfie kamera çözünürlüğünü 12 MP’ye yükseltebileceğimize dair söylentiler var. Bunun ve yazılım iyileştirmelerinin dışında S22 Plus’tan çok farklı olması beklenmiyor.

Galaxy S23 Plus ve Ultra görselleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Galaxy S23 Plus ve Ultra resmi basını, Unpacked etkinliğinden önce sızıntı yapıyor

Teknory