İndirimli bir teklifiniz olabilir

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Google, belirli kullanıcılara Google One aboneliğinin ilk üç ayında %75 indirim sunuyor. Bu indirim tüm abonelik katmanlarında geçerlidir ancak yalnızca yeni aboneliğin ilk üç ayı için geçerlidir. Bir APK’yı araştırırken Google Fotoğraflar uygulamasının belirli kullanıcılara yeni bir Google One indirim teklifi sunduğunu tespit ettik. Kullanıcılara, Google One aboneliklerinin ilk […]

İndirimli bir teklifiniz olabilir

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Google, belirli kullanıcılara Google One aboneliğinin ilk üç ayında %75 indirim sunuyor.
  • Bu indirim tüm abonelik katmanlarında geçerlidir ancak yalnızca yeni aboneliğin ilk üç ayı için geçerlidir.

Bir APK’yı araştırırken Google Fotoğraflar uygulamasının belirli kullanıcılara yeni bir Google One indirim teklifi sunduğunu tespit ettik. Kullanıcılara, Google One aboneliklerinin ilk üç ayında %75 indirim sunuluyor; bu indirim, Temel 100 GB plan için aylık 1,59 £’a kıyasla üç ay boyunca ayda 0,39 £’a düşüyor.

Google Fotoğraflar Google One indirimi (2)

Robert Triggs / Android Yetkilisi

İndirimi tüm abonelik katmanlarında görebiliriz: Temel 200 GB, Standart 200 GB ve Premium 2 TB, ancak yalnızca ilk üç ay için.

Birleşik Krallık'ta Google One indirimi

Robert Triggs / Android Yetkilisi

Şu ana kadar bu teklifi İngiltere’deki Galaxy S22 Ultra’da görebiliyorduk ancak Pixel 8’de göremiyoruz, ancak bunun mevcut olabileceği tüm bölgeleri ve tetiklenebileceği tüm cihazları tam olarak belirleyemiyoruz. Teklif hesap için işaretlendikten sonra aynı teklife web üzerinden de erişilebilir: one.google.com.

İlginç bir şekilde, Google Fotoğraflar uygulaması aracılığıyla Avrupa bölgesindeki Google One’da “kişiselleştirilmiş fiyatlandırma” ile ilgili dizeleri araştırırken bu teklife rastladık.

Google Fotoğraflar uygulamasında aynı indirim ekranını açan yeni bir “Depolama indiriminin kilidini aç” düğmesi bulunur. Bunun kişiselleştirilmiş fiyatlandırmayla ilgili olup olmadığını tespit edemiyoruz, ancak olma ihtimali var.

Google One aboneliği almayı bekliyorsanız sizi bekleyen bir indirim olup olmadığını görmek için Google One ve Google Fotoğraflar uygulamasını kontrol etmeniz faydalı olacaktır.

İndirimli bir teklifiniz olabilir

Teknory