Galaxy Watch 5 Pro LTE ilk kez 300 doların altında

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi Kara Cuma eskiden indirimlerin olduğu bir gündü, sonra bir haftaydı ve şimdi tüm Kasım ayı. Fırsatlar yoğun ve hızlı bir şekilde geliyor ve tespit ettiğimiz son ürünün Galaxy Watch 5 Pro’da tüm zamanların en düşük fiyatı olduğunu görüyoruz. En üst düzey Samsung akıllı saatin LTE modeli şu anda Amazon’da yalnızca […]

Galaxy Watch 5 Pro LTE ilk kez 300 doların altında

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi

Kara Cuma eskiden indirimlerin olduğu bir gündü, sonra bir haftaydı ve şimdi tüm Kasım ayı. Fırsatlar yoğun ve hızlı bir şekilde geliyor ve tespit ettiğimiz son ürünün Galaxy Watch 5 Pro’da tüm zamanların en düşük fiyatı olduğunu görüyoruz. En üst düzey Samsung akıllı saatin LTE modeli şu anda Amazon’da yalnızca 294 dolardan satılıyor ve 200 dolardan fazla tasarruf etmenizi sağlıyor.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro (LTE) 294 Dolara (206 Dolar indirim)

En iyi Wear OS saatinin en üst modelinin henüz resmi olarak bir halefi yok çünkü Galaxy Watch 6 serisi bunun yerine “Klasik” bir alternatife sahip. Galaxy Watch 5 Pro’nun 400 doların altında bir fiyata satıldığını görmek oldukça nadirdir ve daha dün 430 dolara satılıyordu. Bu da bu benzeri görülmemiş anlaşmayı kaçırılmayacak kadar iyi kılıyor.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro (LTE)Samsung Galaxy Watch 5 Pro (LTE)
AA Editörlerinin Seçimi

Samsung Galaxy Watch 5 Pro (LTE)

Samsung’un ilk macera saati kazandı

Galaxy Watch 5’in çok daha dayanıklı bir gövdeye sahip tabanını temel alan Galaxy Watch 5 Pro, aynı zamanda birden fazla sağlık ve fitness takip aracı, daha büyük bir pil ve daha iyi bir navigasyon sistemi sunuyor. Tüm bu iyileştirmeler, ister toplantı odasında ister dışarıda olun, çok yönlü mükemmel bir akıllı saat sağlar.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro, titanyum kasası ve dayanıklılığını artıran safir camıyla dayanıklı bir yapıya sahiptir. Daha büyük olan bataryası, önceki modele göre önemli bir yükseltme olup, 20 saate kadar GPS modu çalışması ve hızlı şarj etme özellikleri vaat ediyor; yalnızca 30 dakikada %45’e ulaşıyor. Saat, AMOLED ekranıyla yalnızca görsel bir zevk değil, aynı zamanda EKG, optik kalp atış hızı sensörü, vücut kompozisyonu sensörü ve yeni bir vücut ısısı tarayıcısını içeren yükseltilmiş bir sensör paketiyle sağlık ve fitness takibinde de bir güç merkezidir.

Maceracılar için özel olarak tasarlanan bu ürün, özel takip özellikleri ve güvenli ve şık bir uyum sağlayan D tokalı bant sunar. Geri Takip ve GPX rotaları için adım adım navigasyon gibi yürüyüş odaklı işlevlere sahiptir ve bu da onu açık hava meraklıları için güvenilir bir yol arkadaşı haline getirir. 1,5 GB RAM ve 16 GB dahili depolama ile tamamlanan Samsung’un Exynos W920 yonga seti ile donatılmıştır.

Bu büyük fiyat düşüşünün uzun sürmeyeceğinden ve talebin stok seviyelerini hızlı bir şekilde artırmasından korkuyoruz. Kendiniz kontrol etmek için yukarıdaki widget’a basın.

Galaxy Watch 5 Pro LTE ilk kez 300 doların altında

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow