Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 sızıntısı, memnuniyetle karşılanan bazı özellikleri ortaya çıkarabilir

Robert Triggs / Android Otoritesi Galaxy Z Fold 4 (Sol) ve Galaxy Z Flip 4 (R) TL;DR Bir sızıntı, Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 için birkaç teknik özellik sağladı. Sızıntı, her iki telefonun da su damlası menteşesi alacağını ve IP_8 düzeyinde su geçirmezliği destekleyeceğini gösteriyor. Sızıntı ayrıca Fold’daki boşluğun ortadan kalkacağını iddia ediyor. […]

Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 sızıntısı, memnuniyetle karşılanan bazı özellikleri ortaya çıkarabilir

Robert Triggs / Android Otoritesi

Galaxy Z Fold 4 (Sol) ve Galaxy Z Flip 4 (R)

TL;DR

  • Bir sızıntı, Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 için birkaç teknik özellik sağladı.
  • Sızıntı, her iki telefonun da su damlası menteşesi alacağını ve IP_8 düzeyinde su geçirmezliği destekleyeceğini gösteriyor.
  • Sızıntı ayrıca Fold’daki boşluğun ortadan kalkacağını iddia ediyor.

Bir sonraki Galaxy Z Fold ve Flip ile ilgili prototip ekranlardan yeni menteşelere kadar çok sayıda söylenti ve sızıntı var. En son sızıntı, bize her iki telefonda da memnuniyetle karşılanabilecek bazı özellikler veriyor gibi görünüyor.

Kaynakların en güveniliri olmayan tipster Ice Universe, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in teknik özelliklerinden birkaçının ne olabileceğini tweetledi. inanılır

Sızıntıya göre, her iki telefon da Samsung’un CES 2023’te tanıttığı su damlası menteşesini alabilir. Ahizeler ayrıca IP_8 seviyesinde su geçirmezliğe ve yeni dokunmatik ekran teknolojisine sahip olabilir.

Bazı Fold5/Flip5 özelliklerini açıklayın. Onlardan daha önce bahsetmiştim ama şimdi onları bir araya getiriyorum.

1. Hem Fold5 hem de Flip5, su damlası menteşelerini kullanır ve IPX8 seviyesinde su geçirmezliği destekler.

Fold’a odaklanacak olursak, sözde Fold 4’e göre sadece 0,2 mm’lik bir boyut farkı olacak. Ancak dış ekranın yine de 6,2 inç olacağı söyleniyor. Sızıntı ayrıca cihazın, Fold 4’ün 263g’den daha düşük olan 254g ağırlığında olabileceğini iddia ediyor. Daha da önemlisi, Fold 5, önceki yinelemeleri rahatsız eden sinir bozucu boşluktan kurtulabilir.

Flip 5’e gelince, sızıntı, kapaklı katlanabilirin 3,4 inç olacak neredeyse kare benzeri bir dış ekrana sahip olabileceğini iddia ediyor. Ek olarak, iç ekran, ekran çerçevesinde küçülme görebilir.

Bu sızıntının dışında, söylentiler, el cihazlarının yeni menteşeler nedeniyle ekran kırışmasını en aza indirebileceğini ileri sürdü. Her iki telefonun da Snapdragon 8 Gen 2 veya plus varyantı yonga seti kullanması bekleniyor.

Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 sızıntısı, memnuniyetle karşılanan bazı özellikleri ortaya çıkarabilir

Teknory