Galler – Hırvatistan 2023 canlı yayını: UEFA EURO 2024 elemelerini ücretsiz nasıl izleyebilirim?

TL;DR: Galler ile Hırvatistan arasındaki UEFA EURO 2024 elemeleri 15 Ekim’de TSİ 19.45’te gerçekleşecek. Maçı S4C veya BBC iPlayer üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Galler ve Hırvatistan, inanılmaz derecede sıkı olan gruplarında hiçbir karara varılmadan gelecek yılki UEFA EURO 2024 yarışmasına katılmayı umuyorlar. Tehlikede olan bu kadar çok şey varken, bu iki gururlu ulus arasındaki karşılaşma […]

Galler – Hırvatistan 2023 canlı yayını: UEFA EURO 2024 elemelerini ücretsiz nasıl izleyebilirim?

TL;DR: Galler ile Hırvatistan arasındaki UEFA EURO 2024 elemeleri 15 Ekim’de TSİ 19.45’te gerçekleşecek. Maçı S4C veya BBC iPlayer üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.


Galler ve Hırvatistan, inanılmaz derecede sıkı olan gruplarında hiçbir karara varılmadan gelecek yılki UEFA EURO 2024 yarışmasına katılmayı umuyorlar. Tehlikede olan bu kadar çok şey varken, bu iki gururlu ulus arasındaki karşılaşma ciddi anlamda yoğun olacak.

Dünyanın her yerinden Galler ve Hırvatistan’ı ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Galler-Hırvatistan maçı ne zaman?

Galler, Hırvatistan’ı Cardiff Şehir Stadyumu’nda ağırlayacak:

Galler – Hırvatistan (S4C, BBC iPlayer, Viaplay Sports 1) — 19:45 TSİ 15 Ekim

oyun S4C, S4C Online, BBC iPlayer ve Viaplay Sports 1’de canlı olarak gösterilecek.

Galler-Hırvatistan maçını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Birleşik Krallık’ta, Galler ve Hırvatistan arasındaki önemli maçı ücretsiz olarak canlı yayınlamak çok basit: S4C Online veya BBC iPlayer’a bağlanmanız yeterli. Dünyanın her yerindeki hayranlar için, bu ücretsiz yayınlara erişmeden önce atılması gereken birkaç ekstra adım var.

S4C Online ve BBC iPlayer coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak dünyanın her yerinden herkes bu ücretsiz akış platformlarına bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar dijital konumunuzu gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, favori ücretsiz yayın platformlarınızın engellemesini herhangi bir yerden kaldırabileceğiniz anlamına gelir.

Bu işlem, akış dostu bir VPN ile hızlı ve kolaydır:

 1. Bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek S4C Çevrimiçi veya BBC iPlayer

 5. Galler – Hırvatistan’ı dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin

En iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak genellikle para iade garantisi sunarlar. Bu tekliflerden yararlanarak, paranızı taahhüt etmeden ücretsiz yayın platformlarının engelini kaldırabilirsiniz. Bu elbette uzun vadeli bir çözüm değil ancak canlı spor karşılaşmalarını ücretsiz izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı BBC iPlayer gibi yayın sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizi korumak için katı kayıt tutmama politikası

 • Kesintisiz akış için yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Galler – Hırvatistan maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow