Game Informer’ın İnsanlıktaki Özel Seviyesini Oyna

Bu ayın başlarında “Şiddet Kaçınılmaz: İnsanlığın Oluşumu” adlı bir belgeselin lansmanını yaptık. Daha sonra, biraz meta dönüş yaparak, Humanity’nin ortak geliştiricisi ve yayıncısı Enhance ile takıldık ve yapım belgeselimizi nasıl yaptığımızı tartıştık. Daha da havalı, biz bir oyun Bilgilendirici İnsanlık seviyesinde – ve şimdi oynayabilirsiniz. Bütün bunlar, ben (Blake) ve Alex Van Aken’in neden İnsanlık […]

Game Informer’ın İnsanlıktaki Özel Seviyesini Oyna

Bu ayın başlarında “Şiddet Kaçınılmaz: İnsanlığın Oluşumu” adlı bir belgeselin lansmanını yaptık. Daha sonra, biraz meta dönüş yaparak, Humanity’nin ortak geliştiricisi ve yayıncısı Enhance ile takıldık ve yapım belgeselimizi nasıl yaptığımızı tartıştık. Daha da havalı, biz bir oyun Bilgilendirici İnsanlık seviyesinde – ve şimdi oynayabilirsiniz.

Bütün bunlar, ben (Blake) ve Alex Van Aken’in neden İnsanlık üzerine bir belgesel yapmaya karar verdiğimizi, videoyu nasıl hazırladığımızı ve hatta kurgu odasındaki içeriğin bile işe yaramadığını tartıştığımız “HUMANITY Hub Topluluk Yayını”nda gerçekleşti. nihai ürün. Gösteriyi, GI logosuna dayalı bir seviye oluşturmak için kolektif beyinlerimizi bir araya getirerek kapattık.

Yayının arşivlenmiş versiyonunu aşağıdan kontrol edebilirsiniz:

İnsanlık seviyemiz hiçbir şekilde Enhance ile arasında resmi bir ortaklık değildir. GI, ama aylarca süren sevgi dolu bir projeyi sonlandırmanın kesinlikle eğlenceli bir yolu. Kendiniz oynamak için “GAME INFORMER FUN!” adıyla arama yapın. Oyunun Kullanıcı Aşamaları seçeneklerinde veya aşama kimliğinde: 013-020-5453.

Belgeselimize göz atmak için burayı tıklayın kullanışlı bağlantı.

Teknory