Psych 4, Franchise’ın “Tam” Ev Sürümünün Ardından Umutlu Bir Güncelleme Aldı

Özet Serinin kutulu bir setin piyasaya sürülmesiyle “tamamlanmış” olarak adlandırılmasına rağmen, dördüncü bir Psych filmi için tartışmalar halen devam ediyor. Yıldız Jazmyn Simon, hayranlar daha fazla film istediği sürece film yapmaya devam edeceklerini ifade ederek Psych 4’ün olasılığının sinyalini verdi. Planlama sorunları ve devam eden SAG-AFTRA grevi Psych 4’ün yapımını geciktirerek filmin ne zaman gerçekleştirileceğini […]

Psych 4, Franchise’ın “Tam” Ev Sürümünün Ardından Umutlu Bir Güncelleme Aldı

Özet

  • Serinin kutulu bir setin piyasaya sürülmesiyle “tamamlanmış” olarak adlandırılmasına rağmen, dördüncü bir Psych filmi için tartışmalar halen devam ediyor.
  • Yıldız Jazmyn Simon, hayranlar daha fazla film istediği sürece film yapmaya devam edeceklerini ifade ederek Psych 4’ün olasılığının sinyalini verdi.
  • Planlama sorunları ve devam eden SAG-AFTRA grevi Psych 4’ün yapımını geciktirerek filmin ne zaman gerçekleştirileceğini belirsiz hale getirdi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Psikoloji 4 seriyi çağıran yaklaşan ev sürümüne rağmen umut verici bir güncelleme alıyor “tamamlamak2006 yılında ABD’de başlayan dizi, isteksiz ortağı Gus (Dulé Hill) ile birlikte vakaları psişik güçler kullanarak çözdüğüne başkalarını ikna eden suç danışmanı Shawn Spencer’ı (James Roday Rodriguez) konu alıyor. Orijinal dizi 2014’te sona erdiğinden bu yana. , Psiko üç uzun metrajlı film aldı – Psikoloji: film, Psych 2: Lassie Eve GelVe Psişik 3: Bu Gus. Yaklaşan Psiko Dizinin sekiz sezonunun tamamını ve üç filmi içeren kutulu set, serinin kütüphanesini çağırıyor “tamamlamak

Şimdi, tüm Blu-ray kutulu setine rağmen, Psikoloji 4 yeni bir raporda umut verici bir güncelleme aldı. Bir Peacock kaynağı anlatıyor TV Hattı Rodriguez ve Hill’in dördüncü film için geri getirilmesine ilişkin tartışmaların halen devam ettiği belirtildi.


Psych 4 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Bir takip Psişik 3: Bu Gus Peacock’ta üçüncü bölüm 2021’de yayınlandığından beri tartışılıyor. Psikoloji 4 Her üç filmde de rol alan yıldız Jazmyn Simon, hayranlar daha fazlasını istediği sürece bunları yapmaya devam edeceklerini söyledi. Bu yılın başlarında Rodriguez şunu açıklamıştı: Psikoloji 4 gerçekleşmeye sanıldığından daha yakın. Üç filmin de yaratıcısı Steve Franks’la birlikte yazan Rodriguez, senaryonun şu şekilde olduğunu söyledi: Psikoloji 4 bitti ve planlama yapılıyor.

İlgili: Sonunda Psych 4’te Ortaya Çıkabilecek Eksik Psych Karakterleri

dizi yıldızı Kurt Fuller, Rodriguez’in düşüncelerini tekrarlayarak şunu öne sürdü: Psikoloji 4 hemen köşede. Ancak bu yılki başka bir röportajda Rodriguez şunu açıkladı: Psikoloji 4hepsi sıraya dizilmişti” çekime geçen yıl başlayacaktı, ancak zamanlama sorunları prodüksiyonun başlamasını engelledi. O zamandan bu yana SAG-AFTRA grevi 14 Temmuz’da başladı, bu nedenle filmin, çekimler başlamadan önce aktörler birliği ve AMPTP’nin adil bir anlaşmaya varmasını beklemesi gerekecek. SAG-AFTRA saldırısının sonu görünmüyor, ne zaman başlayacağı belli değil Psikoloji 4 nihayet meyvesini verecek.

Kaynak: TV Hattı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow