Teenage Mutant Ninja Turtles: Son Ronin Fragmanı İle Resmen Ortaya Çıktı

Bu yılın başlarında Paramount, popüler Ninja Kaplumbağalar çizgi romanına dayanan bir video oyununun, Son Ronin, geliştirme aşamasındaydı. O zamandan beri pek bir şey duymamış olsak da, bugünkü THQ Nordic Digital Showcase bize bir teaser fragmanı verdi. Ne yazık ki, oynanışa veya ek bilgilere herhangi bir bakış alamadık. İçinde Son Ronin çizgi roman hikayesi, Ninja Kaplumbağalar’ın […]

Teenage Mutant Ninja Turtles: Son Ronin Fragmanı İle Resmen Ortaya Çıktı

Bu yılın başlarında Paramount, popüler Ninja Kaplumbağalar çizgi romanına dayanan bir video oyununun, Son Ronin, geliştirme aşamasındaydı. O zamandan beri pek bir şey duymamış olsak da, bugünkü THQ Nordic Digital Showcase bize bir teaser fragmanı verdi. Ne yazık ki, oynanışa veya ek bilgilere herhangi bir bakış alamadık.

İçinde Son Ronin çizgi roman hikayesi, Ninja Kaplumbağalar’ın hayatta kalan son üyesi, harap bir New York City’de intikam arayışında. Hem fragman hem de yeni özet, bunun oyun için de geçerli olduğuna işaret ediyor. “Son Ronin kimdir? Gelecekte, savaşın mahvettiği New York City’de hayatta kalan yalnız bir Kaplumbağa, kaybettiği ailesi için adalet aramak için görünüşte umutsuz bir göreve çıkar. Ninja Kaplumbağalar’ın yaratıcılarının zihninden ve Eastman, Waltz, Bishop, Delgado ve Escorza Brothers’ın en çok satan çizgi roman etkinliğine dayanmaktadır: TMNT’nin resmi video oyunu uyarlaması: The Last Ronin.”

Paramount Global’de oyunlardan ve gelişmekte olan medyadan sorumlu kıdemli başkan yardımcısına göre, ile röportaj Çokgen Mart ayında, TMNT: The Last Ronin, modern God of War serisine benzer tek oyunculu bir aksiyon RPG’si olacak. Başlık, çizgi roman serisinin hayranları için heyecan verici olması gereken olgun bir tona sahip olacak, ancak Rosen Mart ayında oyunun yayınlanmasına yıllar kaldığını açıkça belirtti.

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin’in şu anda bir çıkış penceresi yok, ancak şu anda PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye gelmesi planlanıyor. Oyunlarda Teenage Mutant Ninja Turtles hakkında daha fazla bilgi için, TMNT: Shredder’s Revenge incelememize ve TMNT: The Cowabunga Collection hakkındaki derinlemesine izlenimlerimize göz atmayı unutmayın.

Teknory