Garmin, Epix ve Fenix ​​7 serilerine bir Pro yükseltmesi veriyor

Kredi: Garmin Garmin, Fenix ​​7 Pro serisi ve Epix Pro serisi olmak üzere iki yeni cihaz ailesini duyurdu. Her seride üç kasa boyutu, yerleşik LED el fenerleri, iyileştirilmiş kalp atış hızı izleme ve yeni egzersiz özellikleri bulunur. Garmin Fenix ​​7 Pro serisi 799,99 dolardan ve Epix Pro serisi 899,99 dolardan başlıyor. 2023’teki bir dizi başarılı […]

Garmin, Epix ve Fenix ​​7 serilerine bir Pro yükseltmesi veriyor

Kredi: Garmin
  • Garmin, Fenix ​​7 Pro serisi ve Epix Pro serisi olmak üzere iki yeni cihaz ailesini duyurdu.
  • Her seride üç kasa boyutu, yerleşik LED el fenerleri, iyileştirilmiş kalp atış hızı izleme ve yeni egzersiz özellikleri bulunur.
  • Garmin Fenix ​​7 Pro serisi 799,99 dolardan ve Epix Pro serisi 899,99 dolardan başlıyor.

2023’teki bir dizi başarılı lansmandan sonra, bugün Garmin iki yükseltilmiş cihaz daha duyurdu. Hayranların gözdesi Fenix ​​7 ve Epix serilerinin her ikisi de yükseltmelerle dolu yeni cihazlarda Pro lakapları alıyor. Uygun bir şekilde Fenix ​​7 Pro serisi ve Epix Pro serisi olarak adlandırılan yeni saatler, gelişmiş eğitim araçları, yeni performans ölçümleri ve iyileştirilmiş harita ve navigasyon deneyimleri içeriyor. Ayrıca tüm ilgili bileklere yerleşik bir LED el feneri getiriyorlar.

Ne var ne yok?

Antrenmanları takip etmek için, Epix Pro ve Fenix ​​7 Pro serilerinin her biri, popüler takım sporları ve rafting gibi niş aktiviteler dahil olmak üzere otuz yeni aktivite modu sergiliyor. Daha doğru istatistikler için saatler, spor odaklı algoritmaların yanı sıra mekansal olarak çeşitli optik sensörleri entegre eden yükseltilmiş kalp atış hızı sensörlerine sahiptir.

Garmin, Epix ve Fenix ​​7 serilerine bir Pro yükseltmesi veriyor

Teknory